• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si u shpëtua bebja, falë thirrjes për ndihmë nga e ëma, tanimë e vdekur?!

Arfenilla

Themelues i ForumitKatër policë të dielën kanë gjetur një automobil, i cili kishte rënë në lum dhe e shpëtuan vogëlushen Lily Groesbeck.
Ata kishin ndjekur një zë gruaje, i cili i kishte çuar deri te vetura. Ekzistonte vetëm një e dhënë e pabesueshme – pasi që arritën te vetura, vetëm vajza kishin mbetur ende gjallë, e trupi i pajetë i nënës së saj ishte afër saj. Nga ndeshja kishte kaluar 14 orë,

Lili, e cila ka vetëm 18 muaj, ka shpëtuar për mrekulli. Nëna e saj. Lynn Groesbeck, kishte vdekur orë më parë, pasi e kishte humbur kontrollin ndaj veturës, duke e bërë të pamundur që policët ta kishin dëgjuar zërin e saj.Automobili në të cilin gjendej vajza, ishte pjesërisht i fundosur në lum, në të cilin uji ishte i akullt gjatë natës, ku uji hynte dhe dilte nëpër dritaret e thyera të veturës, duke kaluar afër kokës së vogëlushes. Pra, del se foshnjën e shpëtuan policët, falë thirrjes së nënës së saj të vdekur?! k. ditore
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Si u shpëtua bebja, falë thirrjes për ndihmë nga e ëma, tanimë e vdekur?!

qyqa e ema e vdekur ka shpetuar te vajzen apo ka vdekur ajo e shpetoi vajzen :( ?
 
Top