• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sinonimet

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

Heshtje

i embel--- ??????
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sinonimet

zeher
erresire ?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Titulli: Sinonimet

Oqean :)

Yje...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

Shendritje


Gotë - ???????
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Titulli: Sinonimet

Kanace :p

E kuqe...
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

Vjerra=Sketerra

Kam pershtypjen se hove-hove kete punen e sinonimeve e keni ngaterru:

Vazhdojme:

Sketerra - Ferri (xhehnemi)

Injorant - ?????????
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sinonimet

Amore,Love LOL...Pasion,ndjenje e zjarrte...


Punetor?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Titulli: Sinonimet

Nenpunes? :)

Idealist...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Titulli: Sinonimet

Gjetje...

Deshire?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

Merak

Pasion -??????
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

barazuar


dituri --- ????
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sinonimet

Dituri- Zgjuarsi

Koprac.......?
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sinonimet

Liber Kujtimesh...

I perpikt.....?
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sinonimet

domate
patate?
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sinonimet

Groshe - Fasule

I Shmtuar......?
 
Private conversations
Help Users
    Top