• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sinonimet

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sinonimet

E cmbeshtjelle,e lireshme, e shthurur....


Hakemarres....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

Kesule, Plis

Qelq ---- ????
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sinonimet

Tamel :p

Kenge- a ka sinonim kjo???
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sinonimet

melodi :O

telefon
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sinonimet

celular..:p A quhet kjo?

Fotografi..
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Imazh..

I bukur?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

I pashem (dai)

Dridhje ---- ??????
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Lekundje.

Vapa-?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

Nxehti (zhegu)

Freski --- ????
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sinonimet

Fllad

Kompjuter..
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sinonimet

erresire, vranesire veprimesh, frike, keqberje do me :p

mengjes ...
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sinonimet

Paradite.

Perendimi?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sinonimet

Paradite

Perendimi?

Per mengjesin mendoj se sinonim eshte: Agu, Agoj, edhe nje tjeter :p

Per perendimin: Muzgu

Lisi ---??
 
Private conversations
Help Users
    Top