• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sipas shenjës astrologjike, ja marka luksoze që ju përfaqëson

Jetmira

Antarë i Respektuar

Dashi: Bugatti. Marka e makinave luksoze është ajo që i shkon për shtat imazhit të dashëve.

Demi: Chanel. Diskretë dhe njëkohësisht të veçantë, stili i Chanel demave ju shkon më shumë.

Binjakët: Chloe. Materialet e buta dhe të lehta të kësaj marke i ndihmojnë binjakët të përshtaten me çdo situatë.

Gaforrja: Cartier. Personave të kësaj shenje ju pëlqejnë objektet ikonike që kanë një histori. Fiks ashtu si bizhuteritë Cartier.

Luani: Balmain. Stili që mundëson të biesh në sy në çdo moment, si ai i Balmain, përshtatet më së miri me luanët.

Virgjëresha: Dom Perignon. Kjo markë e njohur shampanje mjaft delikate është ajo që përshtatet me tipin e virgjëreshave.

Peshorja: Saint Laurent. Stili i veçantë dhe klas i kësaj marke i përfaqëson më së miri peshoret. Ata duan elegancë dhe rehati njëkohësisht.

Akrepi: Piaget. Klas dhe fshehtësi, mekanizmat e orëve Piaget janë të mbushura me mister, fiks ashtu si akrepat.

Shigjetari: Louis Vuitton. Marka ikonike që eksperimenton është fiks për personat e kësaj shenje.

Bricjapi: Christian Lauboutin. Personat e kësaj shenje kanë një stil të konfirmuar. Ata nuk provojnë çdo gjë ama veçohen për veçantinë ashtu si një palë Louboutin.

Ujori: Lanvin. Moderne dhe klasike njëherësh, Lanvin është një markë që ju shkon për shtat ujorëve.

Peshqit: Hermes. Klasi, kreativiteti dhe stili plot ngjyra është fiks ai që adhurojnë peshqit e ndjeshëm.
/A.S-Dritare.net
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Jallaa jallaa cme shkon moj amani....
Edhe pse skam asgje te asaj marke se skam kaq te ardhura sa te blej marka te shtrenjta
 
Top