• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Skandal në dasëm: Halla e madhe refuzon të hy në valle

Një skandal ka ndodhur në në dasmë në Prishtinë sonte.

Këngëtarja ishte duke kënduar “hajde halla e madhe, hajde hyn në valle”, kur të gjithë musafirët kanë kthyer kokën ka halla e madhe për ta parë se kur hyn në valle.

Por kjo nuk ka ndodhur. Halla e madhe ka refuzuar të hyj në valle pasi ajo ka kërkuar që t’i prij valles.

Unë tonë jetën i kom pri valles e tash ktu më thirren a valles tu i pri nana e nuses. Ska kuptim kjo edhe unë jam tjetër kategori prej nanes së nuses. Tek e fundit kush hamami osht ajo”, ka thënë Halla e Madhe për Kukunews.

Më pas ajo ka thënë se valles mundet me ju bashkëngjit halla e vogël ama ajo në ato momente ka qenë e zënë duke u marr me do fmij, se nuk pi flejë prej muzikës.
Tetova Sot
[video=youtube_share;289HBLc-q1g]https://youtu.be/289HBLc-q1g[/video]
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Paska qene halle legene kjo... lol lol lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Zana1

Braveheart
Hajde skandal hajde....looool

Turq hesapi :mendim:
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
si te hashkalitë mu duk....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos bani more hajgare :p:p
Ani kuku news Hahahahha po portal humoristik eshte kjo hahhahaha

Videoja nuk ka asnje lidhje me lajmin
 
Top