Skllav i kujt je?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ne pergjithesi me mjafton Zoti,
por ndonjehere ne momente dobesie behem skllave e veshtiresise. :( Ama pune minutash eshte ?
 

sofia

Antarë i Respektuar
Une nuk e di se cfare lloj skllavi e quan njeriu veten e cfare objekti abstrakt apo konkret quan padron, por dicka kane te perbashket te gjithe: Njeriu gjithemone do te mbetet skllav i Natyres!
 
Skllav i femrave sexy ne krevat.....le tme mysin ska problem.....pakten thojne u shua per 1 kauze globale ???????
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E kohes,e vetmja pa te cilen s' mund te jetojme.
 

Hera

Banned
Se dija se jemi skllever ...mendova se jane keputur ato zinxhire me kohe .....
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
E Petraqit ?
 

Hera

Banned
Ja ta therras? oooooooo Adamo oooo Demooo kuje qe te befsha synet ?????

Aaaa po ti dashke dy moj ???? dhe adamin e demon ....me thirr pak e saliun ???
 

ZHIGO

Stumblin' in
V.I.P
Askush nuk do ta pranoj kurre qe jemi skllever te te vetmit, atit te madhit fare. I madh apo i vogel, duke na plotsuar nevojat minimale qe kemi ne si njerez dhe qe quhet Leku.

Mund ta perkufizosh veten si gjithkush kur e ke ate sepse je ti qe vendos te behesh skllav i dickaje, por pa ate ti sje askushi sepse nuk te pyet imagjinaten por te skllaveron, dashur pa dashur.

Te tjerat jane imagjinacione, deshira te ndrydhyra, te bukura, vuajtje, si nevoj per te besuar qe ka dicka mbi ty ne momentet e tua me te veshtira.
 
Top