• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Smajlaj dridh Serbinë, bën shqiponjën midis Beogradit

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Atleti shqiptar shpallet kampion Europe, bën shqiponjën në Beograd

اmenden Serbët; atleti shqiptar shpallet kampion Europe, bën shqiponjën në Beograd .Atleti shqiptar Izmir Smajli ka triumfuar në Beograd duke u shpallur kampion Europe. Ai u rendit i pari në disiplinën kërcim së gjati.

Smajli me distancwn e arritur, 8.08 metra, theu edhe rekordin kombëtar. Smajlaj në hedhjen e parë kërceu 7,81 metra, megjithatë e rregulloi gjithçka me hedhjen e dytë, ku realizoi gjatësinë 8,08 metra, një rekord i ri kombëtar, duke thyer atë që kishte vendosur vetëm pak ditë më parë.

Kampionati Europian i sallave të mbyllura është duke u zhvilluar në Beograd. Ndërkohë, atletja Luiza Gega u rendit në vendin e pestë në garën e 1500 metrave.

b;.thealbanian.co.uk
 
Last edited:
Jo po qe ta dine Kosovaret qe ka Shqiptare po ka e Shqiptare :bravo:

Ps: Nevi bashkoji temat me ate te Legjendes qe e hapi dje! :)
 
Shko gjej gjetke te lozesh ti se si ha une kunjat e tua..! :p

Te pengon "stafeta" ?

Pertypu mire atehere se mos te ngec! lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Rrofte ky kampjonat te njiheshim me nje stortist si ky. S'kemi lene emer "kengetari me enca e noizi" pa njojtur e ata qe duhet vertet te nxirren neper TV-ra s'figurojne gjekundi.

Urime dhe Bravo Cunit! Epo, me qene shkodran te tana i ban :p
 
Top