• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SMS dashurie...

Jeta

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Shqiperi ETNIKE!
Disa sms te krijuara nga une per YVIN time ne momente inspirimi. :rolleyes:

Te te them te dua perjetesisht, do genjej veten fillimisht pastaj ty... Prandaj me sinqeritetin me te madh te them "dua te te dua perjetesisht!" Apo e do me thjesht? TE DUA!!!

Dashuria ime per ty lind nga pafundesia dhe po aty perfundon! Athua te kete pafundesia kufi?!

Kam nje porosi! Mos harro t'i thuash .... qe me mungon shume, por jo aq sa e dua!

Fjalet qe dalin nga zemra, kane madheshtine e tyre. Nje te tille t'a dergoj tani! Ruaje dhe ushqeje, po deshe qe te rritet! Te dua aq sa e meriton!
 

IgLi

Antar Aktiv
Vendndodhja
Albania
Do te jetoj me ty nese t'i kerkon, do t'e dua shum nese edhe t'i me do, do t'e qaj per ty nese me lendon, do t'e vdes per ty nese e meriton !!!
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Vendndodhja
Ne Mergim
:)
O bilbil I bukur shko ku te them un
Nese e gjen ne gjum puthe nje her nga un,
Nese e gjen te zgjuar thuj,
Se ende nuk e kom harruar……?
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Vendndodhja
Ne Mergim
Në mes të natës po kërkoj dritë..?
Në mes të borës po kërkoj ngrohtësi..?
Në mes të dimrit po kërkoj veren..?
Në mes të zemrës tënde s’mund ta gjej vetën..?:puthdore:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Vendndodhja
Ne Mergim
Ti fali syt, nëse ti i shikon!
Ti fali duart, nëse ti i shtërngon!
Ta fali shpirtin, nëse ti më përqafon!
Ta fali zemrën, nëse ti më don!


:puthdore:
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Butterfly flying away
1 dit te 2 u ndam
dashuris tham i erdhi fundi
harruam te verteten
qe koha dot se mundi.
harruam fjalet puthjket
gjithcka qe perjetuam.
harruam se nga ndjenja
te 2 sihim perveluar
harruam se zemra
dot zemren se harron
dhe u strukem ne kujtime
qe mendja turbullt zgjon
harruam se te dua
u tha nga te 2
nmenduam ky esht fundi
per kte dahsuri.
tani rrim te ndar
te pushtuar nga vetmia
sepse te 2 harruam
se c'eshte dashuria
 

Sev1mm

Antarë
Pom kujtohet si dje ajo dit qe u takum..
me shikim t'par, kam e kry njani tjetrin e veshtrum..
sikur u dashurum dhe i premtum njani tjetrit..
nese ti je princess ater un do jem mreti..
por prap se prap nuk e morem seriozisht..
se situata jote aktuale po te lodhte psyqikisht..
nuk dije qfar t'beje apo ke t'besoje..
por ne fund vendose qe isha un ai qe endrroje..
besoj qe e vertet doli, te pakten ashtu thu..
nuk ka ndjenj ma t'mir kur m'thu "zemer te du"..
koha veq ecen e na ma shum duhena..
tatuazhi nen kerthiz m'jep ndjenj t'pa pershrum a..
por kur bohem nervoz, ske guxim mem dal perball..
e di qe jam pak xheloz zemer ma ban hallall..
por noshta asht nga dashnia e tepert qe kam per ty..
pom duket qe kam ra thell, sidomos me ata sy, hah..


"Edhe festtat mi ke ber dit ziee" :(:(
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Mosha
31
Vendndodhja
Cuneo Torino
Per Yvin time :D :kiss :kiss :kiss
Fjalët e mija ti aspak si kupton
Nuk e din që zemra ime vetëm ty të don
Nese me don mua tjeter mos shiko
bindu ne vetvete se vetem nje e don
edhe pse jam e re teper xhelozoj
nuk dua tjeter kush vendin tim ta zvendesoj...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: SMS dashurie...

Ja disa nga une :

Kur te dashuruarit renkojne... Dashurine tone e tregojne.

Dashuria ime per ty eshte sikur uji per jeten tende. Pije ate, me zemer dhe shpirt.

Nuk ka gje me te keqe se sa te eci rruges pa ty.Nuk e di se ku shkoj.Ti je rruga, dhe njohesja e rrugeve. Pa ty humbi rrugen, kur nuk te kam prane.
 

Azra

Antarë
Mosha
33
Titulli: SMS dashurie...

Te dua e per ty vuaj!
Te dua e per ty shkruaj!
Te dua e per ty enderroj!
Deri ne vdekje ty s'te harroj!
Nje dite Zoti po mendonte, dicka zemres time ti dhuronte!
Te gjithe engjet rreth vetes mblodhi dhe per zemren time vetem ty te zgjodhi.
 

Aisha

Anëtar i ri
Mosha
44
Vendndodhja
ktu per nje moment ne tok
Titulli: SMS dashurie...

Te dua e per ty vuaj!
Te dua e per ty shkruaj!
Te dua e per ty enderroj!
Deri ne vdekje ty s'te harroj!
Nje dite Zoti po mendonte, dicka zemres time ti dhuronte!
Te gjithe engjet rreth vetes mblodhi dhe per zemren time vetem ty te zgjodhi.
Shume e bukur kjo ...
Po qenkerkit te gjithe te dashuruar kaq shume ,...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: SMS dashurie...

Per xemlen time :)


Tanti dicono ke basta alzare un dito per toccare il cielo ......
A me basta un tuo sorriso per abbrracciare l'universo:) :puthje:
 

black pan

Ro$$onero Panther !!!
Mosha
32
Vendndodhja
Kosova
Titulli: SMS dashurie...

Gjashte shkronja te arta per mu jan te zjarrta , formojne nje emer qe e mbaj ne zemer.

Jau kom ftof babes.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: SMS dashurie...

nese une do te vdes me mbulon dheu i zi,mbi varrin tim do ta shkruaj te kam dashtur vetem ty,thikat i duroj plumbat i pranoj por te ndahem prej teje as qe e mendoj
 
Top