• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SMS dashurie...

lovely

Anëtar i ri
zbathur eci neper nate syte e tu drite per far , lumi derdhet neper det, ti e une nje filiz jete...
 

Frank

The S of all F.
Ti rrije ne ballkon
Une rrija ne dritare
Buke me gjize haje ti
E une te kendoja serenate Korçare
 

Clara

Antarë i Respektuar
Ajo I shkrujti nje leter dhe I tha lamtumir..
Ai e lexoi dhe tha me ne fund I lir...
Ajo pas shum kohesh nisi 1 tjeter dashuri...
Ndersa Ai po e kujtonte at ne vetmi....
Ajo dal nga dale po eharronte....
Ndersa atij ajo po I mungonte ...
Dhe Vendosi vajzen ta takoj ....
Vendosi ti tregonte se nuk mundi ta harroj
Por kur shkoi per ta takuar
Zemra ishte gati per ti pushuar ....
Ajo me nje tjeter po martohej.....
Ndersa zemra e tij po coptohej
Ai ishte prezent ne darsmen e saj
Por Jo si dhenderr por si.....
Dikush qe e beri vetem te qaj....
Ajo e pa dhe ne faqe Iran dy pika lot
Ndersa Ai tha ,,ma mer jeten te lutem O ZOT.....
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Toka eshte e zeze, muri eshte i bardhe me ty fillova dashurine e pare!

lol, si sdi une fare nga kto🤣
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Tlumt lol
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Kush te bi n'qafe ty se do behem kamikaze...


lol lol lol

vdeksh jarebi. :p (po menoj une me veten time) :p
 

Ivy

.......
Cdo moment qe ti prekje lekuren time jane ato qe me ngrene zemren peshe sa here i mendoj.
Ishe nje e djeshme e bukur qe i dhe plot ngjyra diteve te mia.Une te dua edhe me mungesen time ne jeten tende.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
E ksm nji deshire moj goce
Offf sa eshte e thjeshte
me ti puthe buzet e bukura
tjeter gje skisha deshteP.s Cuna kopjojeni e ruajeni tek Spam sms se do ju nevojitet :D
 
E ksm nji deshire moj goce
Offf sa eshte e thjeshte
me ti puthe buzet e bukura
tjeter gje skisha deshteP.s Cuna kopjojeni e ruajeni tek Spam sms se do ju nevojitet :D
Kush e kendon kete kengen?
Rati apo Sabah Hysa?
Moli mduket Moli
 

Clara

Antarë i Respektuar
Dashuria eshte nje ndjenje qe cdo gje parakalon,
dashuria eshte e verber dhe asgje me nuk shikon,
Dashuria eshte mizore sepse vuajtje shkakton,
dashuria eshte njerezore,lumturi ajo krijon!
 
 • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Clara

Antarë i Respektuar
Te Dua Pa Mas,
Te Dua Pa Dallim...
Te Dua Me Teper Sesa Shpirtin Tim...
S'te Dua Me Fjale,
S'te Dua As ME Germa...
Por Te Dua Nga Shpirti, Te Dua Nga Zemra..
 
 • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Nuk ha mëngjes se të mendoj ty
Nuk ha drekë se të mendoj ty
Nuk ha darkë se të mendoj ty
Nuk fle gjumë se më hahet buka🙊😜
 
 • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
A e din e dashur se me ty kam rene ne dashuri
Po sme besove kockat kam me ti thy
A e din e dashur se pa ty sjam rahat
Pranom me mir se do te lo sakat… lol
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
7DF4D655-CF4B-44E6-A3BF-2015A1521D8B.jpeg
 

shume larg

Antarë i ri
Poezi ne instagram,
Bashk me ujqerit po kercej,
Nem ca gram te gjej derman,
E qelizat ti defrej.

Me cdo foto qe postove,
Me coptove, me shkatrrove,
Me the pirdhu me shikim,
Tragjedi e shpirtit tim,
Mrekulli per cdo vegim.

Gur ne zemer pergjithnji,
Cdo mendim kthyer ne hi,
Nga nje ndenje per cdo fjal,
Jam fajtor se te dua, ndaj dhe po te them "Me fal?"
 
Private conversations
Help Users
  Top