• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SMS humoristike

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Vendndodhja
Ne Mergim
Je Yll Bote Je Kafshe Idiote. Je Si Yll Je Kafsha Me E Bukur Ne Pyll.

:eek:le:

E di ,e dashur
po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija , hyra brenda
por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!

:lule:


Si eshte problemi me telefonin tend ,
u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmunja qe kerkoni ndodhet lart ne peme...

:xhan:

Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
te pelqen me shume e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar.


:eek:le:
 

Sev1mm

Antarë
U lajshe tu reka e tash ne pishina e ke bo frajer ni muqurruf me brina ke ndryshu zemer qdo fjal e ke pak ke harru kohen kur te blejsha cik cak .!!

Se besoj se eshte gabim nuk ma ndjen ne s'ke besim , Kam nevoje se jam i ri vec nje here s'quhet tradheti .!!

Unë nuk du me ty me hi ne cheshtjet banale , Nuk du me kon arsimtar I edukates sexuale .!!"Kam diqka n'zemer qe po du jasht me qit , Kam shumqka per me qit po qish mi qit s'jam tu dit"

"Brave's Hill" <Sev1mm>
 

Taulanti

Anëtar i ri
Titulli: SMS humoristike

Zemra ime eshte nje livadh plot me bar,ti je e vetmja lope aty qe po kullot:p
 

AOS

Antarë
Titulli: SMS humoristike

A me do???
....Po te dua!
Po sa me do???
.....shume fare!
Po ... a te digjet Zemra per Mua,nga Dashuria??
....Po po,Zemra me digjet e BYCA me leshon TYM.!:)))
 

Benniii

Anëtar i ri
Mosha
25
Vendndodhja
Ferizaj
Titulli: SMS humoristike

Hahahhahahhahahahahahh braavo bravo bravoo shum shum interesante te kokan veq vazhdoni hahahhahah;) nice
 

Ketrushe

Pianistia
Mosha
26
Vendndodhja
Parajse
Titulli: SMS humoristike

I embel dhe i bute,ne goje kur e fut,i bardhe apo i zi,ngjyra ska rendesi,me gjuhe e shijone,me dhembe e rrotullon,lengun kur leshon,cimcakizin kur shijon!
 

Ketrushe

Pianistia
Mosha
26
Vendndodhja
Parajse
Titulli: SMS humoristike

Sapo degjova ne lajme qe nje person i shkurter i shendoshe i shmetuar me bibilush te vogel eshte zhdukur,zemra mu drodh mendja me shkoi te ty.A je mire???LOLLOL
 
Top