• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SMS humoristike

selli

Anëtar i ri
Titulli: SMS humoristike

Imagjinoj nje dore qe afrohet tek une,e lehte,e
bute,eksperte.Ka
Rrezik qe keshtu ma futen kur me vodhen portofolin.

Te ndiej ne fytyre
te ndiej ne krahe
te ndiej ne kembe
te ndiej kudo
ah mushkonja e mutit,cdo te te punoj...

Ishte i lumtur,
ishte i gezuar,
ishte i qeshur,
ishte gei...

Te ndjeja tek perpeliteshe ne krevat,
te degjoja tek klithje e eksituar,
te deshiroja kur doje me shume,
gjynah qe isha nga ana tjeter e murit.

Ti,prani e embel e te tashmes,ku je?Nuk je ketu.
Ti,fllad i embel i mengjesit,ku je?Nuk je ketu.
Ti,freskia e nates,ku je?Nuk je ketu.
Ti,drita e jetes time,ku je?Nuk je ketu.
U pa puna,edhe sot po shkoj me kurvat.

Plaku i pallatit per karshi
Me nje plake, ka ra n'dashni
Dite e nate per te mendon
Pa e pare dot s'duron.
Kur del plaka ne dritare
Plaku i shkret luan fare
Do qe t'ia bej me sy
Por i mbyllen qe te dy:dong::)
 

Ketrushe

Pianistia
Mosha
26
Vendndodhja
Parajse
Titulli: SMS humoristike

Thone qe shiu zbukuron gjithçka.barin,lulet ,pemët..atëherë nëse është kështu..pse sdel jashtë kur bie shi......???
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

E di ,i dashur
po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija , hyra brenda
por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

[Une eci pas teje
ka kohe qe te ndjek
Gjurmet e mia te vogla
mbi gjurmet e tua te medha.
Se di ku shkon , pas teje vi.
Me nje loje te pafajshme si ne femijeri.
DO E KTHESH KOKEN???
/I]
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Si eshte problemi me telefonin tend ,
u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme...
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Zoti krijoi boten ,
nje mrekulli,zoti krijoi detin ,
nje fantazi,
zoti te krijoi edhe ty...
Epo nje gomarllek do e bente dhe ai...
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Te shikoja me sy te zgurdulluar dhe dal nga dal fillova te te prek,te zhevesha me kujdes dhe ne vaske perfunduam..nen avujt e ngrohte te ujit kudo me prekje,aroma jote me kundermonte,ti me beje te enderroja,ti me sillje pasterti e kenaqesi ashtu sic dua un ...OH I DASHURI IM SAPUN
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Afrohu !
Mos ki frike !
Uli pantallonat dhe ulu mbi mua , shfryu sa te mundesh dhe kenaqu !!!
E jotja perjete : WC-ja !!!
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Kur te shoh ty

Kur te shof ty, me kujtohet helena e Trojes.
Kur te shof ty, me kujtohet Kleopatra.
Kur te shof ty, me kujtohet Merlin Monroe
PO pse mi shpirt, ti me kujton te gjitha k*rvat
e historise?
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Pershendetje. Un jam nje virus qe po kerkoj numra femrash
tek celulari juaj: Kerkim .. Kerkim.... Kerkim... Rezultati: asnje femer nuk u gjet

KONKLUZIONI: Ju jeni pederast!
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Provoje futet apo jo?
Hajde nje here, sme futet.
Shtrengohu pak
Oh... s'futet.
Me fort...
Jo se nxe, me jep nje kepuce tjeter
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Ministria e mjedisit po bashkepunon me rinine shqipetare per te pastruar
ambjentin nga plehrat.
Ju lutem bashkepunoni dhe ju me ne, gjej nje kosh edhe hidhu.
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
te pelqen me shume e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

Kush jane politikanet me te medhenj te te gjitha kohrave?
Sytjenat....
Sepse bashkojne te majten me te djathten, ngrene pushtet dhe terheqin popullin.
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Titulli: SMS humoristike

C'do dite mijera vete vdesin nga sida,
dhe dielli lind,
cdo dite mijera gra perdhunohen,
dhe dielli lind,
cdo dite dhjetra femije punojne si skllever,
dhe dielli lind,
lum si dielli...as e rrun hic...
 
Top