• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

Jo me ca interesante ka fillu ky ftofti na ka bo si te vdekem tgjithve ..

Njejt edhe ktu ne Kosov u ngrinem te ter :( kshtu e ka dimri
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

Angel_devil, devil hand pse nuk folni ju mer apo keni dal per nej cigare perjashte ? :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

hahah sa te dal vera se nuk e le me me u be dimer hehehhehe
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

Naten kalo mir shum :) :)
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

gjesi sofraaaa.....
Si gjithmon erdha une qe me pagdhire per te hapur faqen dhe diten.
Tani do filloj te lexoj dhe te shkruaj horoskopin, shtypin e dites, se u pa puna.

Tesorito si ma kalove dje ne darke mire? ej o lali do te them nje vend per karaoke qe eshte fantastike. Le qe tani ne tr nuk ka shum levizje se kan ik konviktoret neper shpia, se ato na e bejn gjurulldiren neve. Puci lali ty. dhe hajt se degjohena.
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

jo miri ne dyqan ke compiutrat niku ne shtepi un devil hand dhe vllai mirit net tashi ika se do haj buke se cdiqa per buke degjohena me vone ok :kiss lali

Gjalle eshte vellai i mirit ore? Po mire mo si nuk vjen nje here me mi ron deres mua ai, se jena dhe kojshi ketu ne tr.haahahhaaha
Hajde cuna kalofshi mire, e shijoni jeten dhe kujdes nga policat rrugor se tani dun lek per fund vitit ato, se dun me ble gjelat e detit. :ciaoo:
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

o bobi ku je ti pse nuk fol? u cove nga gjumi per sot?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

Ka ora 7 se hapa pak dyqanin se ka pak levizje kto dit bojm noi lek se duhen ca me bo punojm dhe pim nga pak.
Ca thuhet knej ka sofra ?
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

Ka ora 7 se hapa pak dyqanin se ka pak levizje kto dit bojm noi lek se duhen ca me bo punojm dhe pim nga pak.
Ca thuhet knej ka sofra ?

knej sofra jan pergjumesh. sa mire ti andej ke levizje, mua ketu kemb robi se me ka hyre ne zyre. as pllakat qe kam la ne mengjes nuk mi ka bo njeri pis akoma.
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra durrsake !

Pershendetjee sofra e qytetit me te mire shqiptar...C'kemi nga dyrrahu??? Ka bore??
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

Gjysma tkeqes eldo ci do njerzit per havale aman se po na dhem koka po dal i her me pi nai dicka se me mori i shok qe ka ardh nga eladha tung sofra shnet e pare nigjohena na viti tjeter gzuar vitin e ri edhe fat e marsi per te gjith hajde tung.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

gjesi sofraaaa.....
Si gjithmon erdha une qe me pagdhire per te hapur faqen dhe diten.
Tani do filloj te lexoj dhe te shkruaj horoskopin, shtypin e dites, se u pa puna.

Tesorito si ma kalove dje ne darke mire? ej o lali do te them nje vend per karaoke qe eshte fantastike. Le qe tani ne tr nuk ka shum levizje se kan ik konviktoret neper shpia, se ato na e bejn gjurulldiren neve. Puci lali ty. dhe hajt se degjohena.
ku je mi si ska levizje mi ishte plot me pije ci dum ropt ne ne e bojm qefin vet
Ka ora 7 se hapa pak dyqanin se ka pak levizje kto dit bojm noi lek se duhen ca me bo punojm dhe pim nga pak.
Ca thuhet knej ka sofra ?
ngele ne pune o dreq hajde ne dr se po te pres se ti ke makin un jam turist jam ne kembe

Pershendetjee sofra e qytetit me te mire shqiptar...C'kemi nga dyrrahu??? Ka bore??

po ka ra lesh ku ka bore durresi moj ktu 9 grade ben eshte vape
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra durrsake !

ku je mi si ska levizje mi ishte plot me pije ci dum ropt ne ne e bojm qefin vet
ngele ne pune o dreq hajde ne dr se po te pres se ti ke makin un jam turist jam ne kembepo ka ra lesh ku ka bore durresi moj ktu 9 grade ben eshte vape


hauahuahauahuaha bjeri ata 9 grade te ngrohemi paksa ne ketu ne ks
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

hauahuahauahuaha bjeri ata 9 grade te ngrohemi paksa ne ketu ne ks

me cfare ti sjell ka mbyllur posta se vetem me poste mund ti sjell me makine sti sjell dot pastaj gradet duhen ne dr se po i solla ne ks ben ftohte ne dr pastaj
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra durrsake !

me cfare ti sjell ka mbyllur posta se vetem me poste mund ti sjell me makine sti sjell dot pastaj gradet duhen ne dr se po i solla ne ks ben ftohte ne dr pastaj

Bjeri me se te duash te pakten 3 grade se ne u ngrime...Po edhe mos i sjellesh ne kemi barut per tu ngrihur hauahuahuahauhau sidomos DRENICA IME
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

Bjeri me se te duash te pakten 3 grade se ne u ngrime...Po edhe mos i sjellesh ne kemi barut per tu ngrihur hauahuahuahauhau sidomos DRENICA IME

me barut ju ne ja kemi fillu me birra e raki jena duke avulluar
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra durrsake !

hauahuahuahaua mire atehere nese me ben nje ftese do vija me gjithe qejf te festojme se bashku...Si thua????
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

hhahhah ska nevoje per ftese mjafton te vish
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra durrsake !

Flm :D :D une po iku te shtepija se mjaft punova per sonte...Naten te gjithe
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

ku jeni me sofra si po ja kaloni keni hum fare he re se i thava 4 litra birre deri tani un ngela ne net ku jan durrsaket te vijn ta pin i birre live
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

ckemi sofra..ero nuk du birr se vdiqa nga koka..................:(
kam pi birr atje ne dasem.akull po pate tma hedhesh siupoer tna permenesh.:(
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

car akulli moj un jam tu avullu ja kam fillu me birra o lal pse me dhimje koke ti ik se me filloj dhe mua tani e di si jam apo jo vk
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

nga dasma na ka fillu.apo skam dhe nji tjeter pasneser..e me e bukra t ekjo nuk njifsha njeri.
kot sa shkova..
po ti ca pate..................:(
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

nga dasma na ka fillu.apo skam dhe nji tjeter pasneser..e me e bukra t ekjo nuk njifsha njeri.
kot sa shkova..
po ti ca pate..................:(

dhe pasneser ne dasem pata ngritje tencioni u turbullova po prap i turbullum jam
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

pse mi ke dhimje koke nga dasma mos shko ke tjetra
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top