• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

korado

President
Titulli: Sofra durrsake !

Ca bon sofra?Qysh ia keni kalu?
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra durrsake !

motrushe :puc si te kam
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra durrsake !

kam qen ne Fr e aty skam net e skam mujt me hy :D
a ka diqka te re ne sofer :D
 

korado

President
Titulli: Sofra durrsake !

çfarë ka bere Durresi per vit te ri,ndonje pregatitje,çfarë keni bere?
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

jo sis asgja te re.tgjitha te vjetra..a po ka dicka..devilin e ka marr malli per ty......:D

korado esht ber shum bukur qendra.kur tha gjermoni dje,si paris esht ber............:eek:k
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra durrsake !

Devilit thuj :puc :D e thuj mos u merzit se vi e vallxojm prap :lol: :lol:
ika sis kalo mir :puc
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

hhahaha thuja vet se e do nga ty ta degjoj.....LOL..
ok sis ik kalo mir,.......flasim ne darke.:kiss
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

Ato me duken te gjith si krokodila mu jan pjek i tuf horrash edhe i tuf gocash ordinere edhe kush te boj si i shkathet.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

kujt i thu..ma shpifin t'gjith.ku i kan gjet aq njerez kot.....
booh ca do besh kur ska gje tv......:konfuz:...............

esht ftofet perjasht se pranaj sdola..?
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

mroma sofra.
si po kaloni?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

Mir mir ham pim rrim edhe xhiro me 4 fenershin e zi po jo cdi hahahahahaha
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

Mir mir ham pim rrim edhe xhiro me 4 fenershin e zi po jo cdi hahahahahaha
Po shikoja oren e forumit, u tremba, thash akoma ne pune une??? kur pashe orat e celulareve, besova qe te miat ishin te sakta. ja tani po pres qe te iki dhe te ul qepenin. :ciaoo:
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

Eldushe moj eldushe nga do hikesh per vit te ri ? Un jom ne durres ne plazh aty ke ca shoket e tone kena me u knaq fare obobobobo termet.
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

eldi po me prite mu sa tvi une ta ul un qepenin se jom si shtyll hahahaha
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

mroma eldi..cne knej ti ket ore..apo je ne pun........:kiss
ne pune lali, ja tani po behem gati te iki. Ej po pak me pare ishte ora ne forum 20:17 dicka e tille. Me ka habit.
Po ti lepurushe si po kalon me pushimet mire? Degjova qe kishe pat dasem, hajt se dhe pak hare ka nevoj njeriu. Jo gjithmon dite monotone. Sa me u nxef pak ne kercim per te mos ndier te ftohtin. :kercim:
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

eldi po me prite mu sa tvi une ta ul un qepenin se jom si shtyll hahahaha
hahahaahaha hajde lali se per zotin me hekur tip cengeli e ul se nuk e arrij dot. ahahahaahaha do me ndihmoje qe ta mbyllje ti.
O lali per vit te ri do rri ne shpi fare te mbledh kockat se me jan hallakat fare dhe pertoj me dal ne darke pas ores 12. Kam dy ftesa por pertoj shume per te dale, se është ftohte. :)
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

E takove erin e zajes mi ? se un e takova u deva u knaqa ooooooo ca qef jet jet jet :D hhahahaa a mcef sa ka ardh spo reagon hic :D ka frik se do i bie buxheti se ka premtu ato birrat :D doli kosovar mduket.
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

E takove erin e zajes mi ? se un e takova u deva u knaqa ooooooo ca qef jet jet jet :D hhahahaa a mcef sa ka ardh spo reagon hic :D ka frik se do i bie buxheti se ka premtu ato birrat :D doli kosovar mduket.
haahahahahahhahah JO me JO se është cun flori, se është rob zoti. Ne fakt akoma nuk jemi taku. e lam per te shtunen per tu taku po mua me doli një pune dhe e anullova une. keshtu qe akoma sjemi taku .
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

Aaaaaaaaaaa che sfortuna :D Po ho se do takohemi te gjith do ikim ne belgjik me not hahahahaha po shof kto atentatet e portokallis u shkriva krejt.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

dhe un mir me pushimet eldi..
lejeni erin se sa ka ardh spo ja var mo njeriut..o bo menjemadh...LOL
 

eldi

trafikante
Titulli: Sofra durrsake !

Aaaaaaaaaaa che sfortuna :D Po ho se do takohemi te gjith do ikim ne belgjik me not hahahahaha po shof kto atentatet e portokallis u shkriva krejt.
vallai do ikim nei dite, e pres une bileten. haahahhhaaa
IKA SOFRA BOFSHI GJUM TE EMBEL, NA PAFSHI NE ENDERR.
tung naten.......................
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra durrsake !

Qyqa ne enderr thot po fytyra jote engjellore sna shqitet na mendja mi hahaha si shpirt je te falt zoti po boj icik gira mos rri kot hahahahahaha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top