• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra kenetare

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hah kundragazin o kenetar ho me keni shku per oktapoda se kam nigju qe oktapodi i ujit te embeel eshte i shijshem ;)
 

eldi

trafikante
kjo i bje ne te hyre te durresit ne krah te djathet eku jane ato shpijat vilat e malokve haha ajo o keneta po deshe rri ti ktu se un do dal ke sofra ime ajo durrsakja kiss llai hajde nga durrsi se kom ca birra ta jap nji

O LALI ATY TEK URA E DAJLANIT I BIE KJO RE????:konfuz:
 

eldi

trafikante
gjesiiii kenate dhe kenetare....... si ma bete gjumin???? bashke me mushkonjat keni fjeturr?????
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Ore ktu duhet me ardh me ilac mizash me vete mer :p
hahah jo re jo se kena disinfektu te gjithen e kena bo me te paster se bulevardi rruget tona ke qef ti shofesh LOL

Mroma keneta ca bohet knej?
ktej plako haet pihet dhe kendohet me mire prishet
ika se kam pune i her se sa erdha nga puna LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ku jeni mer ju te knetes a jeni mire/

plako mire fare tashi vje ti qe do iki un ika se flasim ne darke ;) se ka ngec makina i shokut me i pusete ne qender te dr duhet me i von kavon me e terheq jan prish rruget ne qender ne kenete tapet i ka bo sal ja honkasha shpirtin un atij me drita me tok am eshpija qytetar na boni me mire prishet
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hahahahahahhahahahahaha cne ne dr ti mer?
po gjasme re se sjam ne dr jam ne kenete LOL toka sales un per salen e hedh voten
Mroma lagja ca thuhet?
hic lal ja kisha 2 rrumene per miqte e sofres ju serdhet i pushova nga puna
po pati trafik ktu do i punesoj2 kroate te jen si yje gjermoni e devil jeni t eparet per prove ;)
 

Gjermoni

Antar Internacional
Se fus vicin ne cdo kasolle un ok ? Pse cere jom un re qe ti boj sefte gocat e huja o ky ti je kapo merru ti me gocat.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahahhaah un kapo ahhahahhahahah po sui shok qe te kam po te lej rradhe mer plako pastaj un nuk thashe qe do i besh sefte se sefte jan bere me kohe po ju te paret kur ti mar ne pune un rrusho
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra kenetare

ka na i malok ke sofra ime :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra kenetare

ore dashamiresit e seksit droges pijes lekut ka jeni se na hoqet trunin sofra po ju pret per te kaluar sa me bukur
 
Private conversations
Help Users
    Top