• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra korçare:)

cent

...Lontano
Titulli: Sofra korcare:)

Ju uroj te gjitheve gezuar vitin e ri 2013..Jete e shendet.fat mbaresi ne familje

 

Ajkuna

Antar Aktiv
Titulli: Sofra korcare:)

duhen rresektu dhe korcaret mirsejugjej

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra korcare:)

E bre lalke te mbyllte mendja te mbyllet cben o kerric gomari lol lol lol

Ku jan lalkat ktej mo lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra korcare:)

Oj Korca e serenatave, zgjohuni mor, zgjohuni, edhepse keni qene zgjaur deri vone duke kenduar nen dritare...
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ate do ta tregojne temat the sa interesante do ta gjejme forumin.. :)
Ta garantoj une me doren nzemer. që po hyre te lexosh temat dhe pak te miqesohesh me ne “te rinjte” se mo jemi bo te vendit ktu, do ngelesh ne forum. Mos thuaj që sta thashë:p
P.s mire se te lexofshim🙃
 

Marla

Let the sea set you free!
C' raki o tu mbyllte e mendjes Lol rrime ke birra edhe tju kendojme cupkave ate kengen me sycka Lol
 

ZHIGO

wish me well...
Ahh... Voskopoja bukur me ate deboren që te mulon der ke gjuni, një here që erdha me tpa nk kishte bore fare , fak ju! 😆
 
Top