• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
LOL LOL LOL LOL LOL hajde per hajer ...banjoja de :p

po ti duje cka t'intereson a pot don ajo a jo :p

kshtu gjysa punes u kry LOL LOL
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
hahaha surii m'ktheve mrapa pak kur ma kallxojke kete fore burri i qikes t'dajes hhaaha...

E sa e meqme ti nime kom harru krejt kete metod mire qe ma kujtove faliminderit suriii... te ti naj 3...
hehhehehe o ti nuk e ruj trunin ne muze uneee..najher e perdori :p :p LOL LOL LOL

une...spo di bre krejt plaidhje krejt njejt
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar

Loverb pom dhimesh bree..qe qeee njo mat mir :p..por met shti ktu po tutna nuk del mo..a din si ata fmijt kur i shtijn ne kad LOL LOL LOL LOL...duhet me kap hithin per mi qit jasht :p
Aury si tkam xemel??
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top