• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
aha genxi mirr..po ne ketu flasim me shum dialekt mes veti..se per ne qe jemi jasht edhe dialekti nuk duhet mu harru..por me tejrit flasim shqip :D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
tssss ta ....ha.... tik takun ty shuj se xemlaaaaaaaa ashtu mban ihihihihihi si ne Piter Pan tik tak tik tak ufufufufufuff

po ho moj se fjalt e tua i perkthejm

trully :puc
 

genxi

Anëtar i ri
Mosha
36
Vendndodhja
Diber
aha genxi mirr..po ne ketu flasim me shum dialekt mes veti..se per ne qe jemi jasht edhe dialekti nuk duhet mu harru..por me tejrit flasim shqip :D
mire de po me fol un ne dialekt te katundit tim .. s'me kupton asnjeri
shoqeria ime kenaqen duke qesh u pelqen me degju po duhet me e perkthy nga fillimi pastaj
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Vendndodhja
qitu ku po m'sheh..
gahahahah kush ka hup bre :D
ja hala se kom bo valla...kallabllak shume ne komun :p
qyre moj kjo sshkon me bo pasaportin se sdon me pritLOL..mir ja bon:kercim::kercim:

tssss ta ....ha.... tik takun ty shuj se xemlaaaaaaaa ashtu mban ihihihihihi si ne Piter Pan tik tak tik tak ufufufufufuff

po ho moj se fjalt e tua i perkthejm

trully :puc
po mquqe, yesh mquqe, a t'shkoj me marr shtagen mquqeLOLme rreh trullyn me rreh trullyn:p..
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
mire de po me fol un ne dialekt te katundit tim .. s'me kupton asnjeri
shoqeria ime kenaqen duke qesh u pelqen me degju po duhet me e perkthy nga fillimi pastaj
hajde provo..fol dicka te shofim dhe ne :D nga cili qytet i shqip je??
 

genxi

Anëtar i ri
Mosha
36
Vendndodhja
Diber
hajde provo..fol dicka te shofim dhe ne :D nga cili qytet i shqip je??
po mejr si ke qen kaj shpaja mejr i ke pas .cish na thu naj gje tmire anej ku je taj.
un gjith diten tu punu me ni pun qe kum hap po u msej njerzve intenetin po smarin vesht ic se cbejn ne internet ..

(kur i shkruan ska shum lezet kur i degjon me gallat ka))
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top