• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Lezhjane

Pe: Sofra Lezhjane

Mire se ju gjeta sofra e Lezhes :) C'thote fushata elektorale ketej ? :D
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Sofra Lezhjane

Ida. Fushata ne Lezhe me buk & barut...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra Lezhjane

Hello si do na prisni or burra ? me raki me femra me lloqe :)
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Sofra Lezhjane

raki sa te duash ti... por femrat i kemi per vete :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra Lezhjane

Eh lauri tani sipas teje a shkon rakia pa femer afer mer :) ., mos u merzit, ti nxirr rakine se femren e sajojm :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Lezhjane

Sajojme hahahahaahhaha
Si sajohet nje femer jam kurioze ????
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Lezhjane

hahahahaha
une e kisha per femer taman jo llastik :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Lezhjane

Tok Tok Tok :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Lezhjane

Ore po ktej nga Lezha ka mbet njeri apo qe me hyrjen e Klodit ne BB Jan zhduk te gjith kta lol lol lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Lezhjane

O Lezha e mbledhjes se fameshme, hajde hajde trgona pak mikepritje
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Sofra Lezhjane

Paskem ngel vetem une ne sofer...)
me ngadale eee, se ka per te gjithe

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Lezhjane

Ahhh cme shkon per shtat nje bakllava tani :)
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Sofra Lezhjane

-,,,Lum Lezha qe te ka ty..!

 

Brikeni

Antarë i ri
Titulli: Sofra Lezhjane

Perfitimet e minjeve jan te shumta ne raste te tilla,,por keshtu behet kur te mbledhen te mjelat!
 

Studenti

BavareZ
Titulli: Sofra Lezhjane

Ka ndonje lezhjan ketu apo jo ?
 

Studenti

BavareZ
Titulli: Sofra Lezhjane

Ma mir pak e sakt , sesa shum e hiq ;)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Lezhjane

Kush eshte nusja e shtepis ketu??

Nikee do na qerasesh apo jo moj? lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Sofra Lezhjane

Pse te bej zonjen e shtepise ketu duke u lodhur
ne vend qe te vij si mysafire ne sofren tende e te me mbajne ne pellembe te dores
Me thuaj pse ?
lol
 

Studenti

BavareZ
Titulli: Sofra Lezhjane

sa kam hy edhe un , sdi gja kush asht :p :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Lezhjane

Pse te bej zonjen e shtepise ketu duke u lodhur
ne vend qe te vij si mysafire ne sofren tende e te me mbajne ne pellembe te dores
Me thuaj pse ?
lol


Pse ke kaq te drejt eee moj e poshtree!

Po jemi te mire ne nga laberia jo si juve :p

Ik se svi me keteja :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Lezhjane

Po pra ju te laberis me lalfe vepra vepra sa her futem anej asnjeri nuk sjell me pi .
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Sofra Lezhjane

Qa bahet ktu jam tu thirr te dera e nuk pergjigjet kush.
 
Titulli: Sofra Lezhjane

Dua te permiresoj kulturen time kulinare.
Kot me pyt-Ca gatimi tipik ka zona e Lezhes?
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Sofra Lezhjane

Qofte me b...th vici..:p
 

Hera

Dum Spiro Spero
Ja dhe lezha qe mbart mbi vete te madhin gjergj kastrioti ...rrespekt

Artificial-Rose-flores-de-l-tex-Real-Touch-Rosa-Flores-de-seda-de-boda-Bouquet-fiesta.jpg_640x...jpg

 
Top