• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra qeflinjve

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

askush hyra pa leje
hahah hajde futu haa do na i teke raki ? apo do te pershendes me i kenge qe e kendon jevgu lagjes time
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

ku jeni o qeflinj sot keni nderin te keni mes jush humoristin e mrekullueshem salitapaaa hahaha ju pershendes me pak humor
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yDNlSYSZmNM]YouTube - Berisha vs Berluskoni (Silvio Berlusconi)[/ame]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

TERRBIM

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_wlqqr1KS3w]YouTube - Groove Coverage God Is A Girl Remix Videomix[/ame]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

mroma sofra qefit :D

ju pershendes me kongen BYREK BYREK :p
OJ DETE KA JE RIIIIIIIIII HOPA CNA E KE HEQ TRUNIN ME KETE KENGE KJO TE BEN PER MALL ME ZOR :):kiss
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

pershendetje fansave ose me mire qeflive te paket qe ka ky forum se shumica jan serioz pff hopa tallavaje [ame=http://www.youtube.com/watch?v=eDVWgckktHo]YouTube - Moli - Arabaci dhe Guri qe bon xixa[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sofra qeflinjve

Tak tak jam mama dhia hape deren hahahhahha
Mirmbrema njehere cfare po behet ketej se kam kohe pa hyre ?
Angel cfare thote qejfi ?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

mirembrema yllo qefi mire fare gjumi na mungon megjithese fjeta nga ora 4 deri nga ora 8 po me zjoj tel qefi rehat te shtunen ne darke mish ne hell deri ne 8 te darkes isha full me alkol e rehat fare do sjell fotot nga albumi neser se pertoj sot pastaj ne shpi deri ne 11.30 dola me i pub deri nga ora 3 dhe fjeta deri ne 7 te mengjesit pastaj shkova me 1 moster makinash muzike tuning nga ora 1 ne shtepi ndenja pak ne linje dhe shkova et shikoja garat rrally sepse burri kusherires garonte dhe isha tek box i skuderise hahah sma la i xhiro dreqi me tha na birr e lene makinen se sesht per ty haha po nga ty lali tani jam relax do i fus 1 paella se kam uri dhe forum do rri ose do shikoj na i film sjam per qef sot jam rehat
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sofra qeflinjve

Une mire aman koha e vrenjtur ketej dola pak nga parku si cdo fundjave dhe piva nje kafe me nje shoqe kaq . Neser jam nga prefektura ne mengjes se kam ca letra per te marre qe me duhen dhe pastaj ne pune . Do kem nje dite te lodhshme neser :( .
Me behet qejfi qe ke kaluar mire dhe te befte mire kur te hash .
Bianca do na i heqi postimet andej hahahhahah me mire se e beme chit-chat hahahhaha :D
Te pershendes :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Зngjεll;154839 said:
Une mire aman koha e vrenjtur ketej dola pak nga parku si cdo fundjave dhe piva nje kafe me nje shoqe kaq . Neser jam nga prefektura ne mengjes se kam ca letra per te marre qe me duhen dhe pastaj ne pune . Do kem nje dite te lodhshme neser :( .
Me behet qejfi qe ke kaluar mire dhe te befte mire kur te hash .
Bianca do na i heqi postimet andej hahahhahah me mire se e beme chit-chat hahahhaha :D
Te pershendes :)
shi kjo kafe lere kafen suko dardhe 100 here te kam thene rendesi ka te marosh pune heret ne prefekture dhe un neser do e kem pak stresuse ne mengjes se e hena eshte dita me e veshtire ne pune :( cfare do heqi moj postimet hahah i ka heq po mire e ben se punon eshte goc e rregullt kshu e ben punen mire :eek:k
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra qeflinjve

hajde mirmroma nje here sofra e qeflinjeve se edhe une jam nje prej tyre....
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

mire se na erdhe si ja kalove lal mka ardh kjo 3engjellma ka boshatis frigoriferin sdi me se te qeras :( hahah e gjeta 1 birre shpresoj te pelqeje hajde qeflija hajde se kata te tjeret jan serioza ne max sbejne qef ..
 

Attachments

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra qeflinjve

Faliminderti per koronen! :) po kripe i ke hedhur?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

dhe kripe dhe limon e kam bere apastafat per mysafiret special qe kalojne rradhe ne sofer :)
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra qeflinjve

Sa per et kaloar rradhen na e bere ti mo!! une mendova ta shijonim bashke!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Sa per et kaloar rradhen na e bere ti mo!! une mendova ta shijonim bashke!
ue ke te drejte me fal lal gezuar yllo se paskam pare fare temen nnxnxn na ka hik truni fare p.s i futa i teke un shpare hahah se ma bere fiksim ti
 

Attachments

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM]YouTube - Show Me Your Genitals[/ame]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

haha jam ktu po u beja gati per gjume por erdhi fiksimi jets teme dhe i bje qe do e gdhi tu fol me ty mire me ke yllo ja sa po i thoja alidemsit qe ktej verdalle je ti :) puccccccccccc
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra qeflinjve

ue ke te drejte me fal lal gezuar yllo se paskam pare fare temen nnxnxn na ka hik truni fare p.s i futa i teke un shpare hahah se ma bere fiksim ti
Nuk ka prob lal :)

Gezuar pra e per te mira u pjekshim gjithmone...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

mirjes sofra o qeflinj keni bere ndonje pergatitje per fundjaven meqe kemi 3 dite pushime keni vendosur te beni pak au iu verdalle ?
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Sofra qeflinjve

gezuar 1 majin ..... paci sa me shume dite te tilla
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

flm gezuar dhe ty plako ja kalofsh sa me bukur :)
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Sofra qeflinjve

ishalla mban koha se per plazh e kemi ndar mendjen
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

ishalla mban se un jam per peshkim do mar kallamat dhe do gjuj per peshk paradite dhe ne dreke grilia tap neser 1 maj duhet festu
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Sofra qeflinjve

O robt e qefit, gezuar 1 majin :puc

Ero, hap syte çuno se mos zesh na nji peshkaqen e po te thyn shkopin :D :p
Bofsh qef lal :puc
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
jo gezuar 1 janaarin oj dete mos ki frik se ska qeveri me e thy shkopin perkulet por per thyrje as qe behet fjale eshte kallom special me ket gjuj per balena hahaha :):puthje:
 

Зngjεll

___________
Përshëndetje qefllija ju përshëndes dhe kalofshi sa më bukur :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
pershendetje dhe ty qe sje e qefit po me qeflinj meresh hahahah pucc :puthje:
qeflinjte kan humbur por nejse sa e shpejt do rimbٍlidhen se vetem dimri i fut ne shtepi njerezit vera i hallakat
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
qeflinj keni shkuar per lesh bubi sot ika un se jam per qef icik jet note e meritoj se kto dit skam ber shume perdit u hap sezoni i gjuetise vere 2009 sa peshq kam per tekap me kallom
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top