• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Julius

Stafi Teknik
Hajde pra bujrum ne sofren shkodrane...ktu jane te mirepritun shkodran,shkodran te shartum por edhe te huaj (me nje fjale pertej kufinjve te Shkodres :p)
Me hanger e me pi ofron qeveria (Jozefina Topalli) LOL
Kshtu qe merrni sa te doni se e kena qeverine e forte LOL nqs s'ju del rracioni pa problem se e importojme LOL
 

Ledia

❤E❤👩‍👦‍👦❤E❤
Ca mi zgurdullon syte mar mos u shpreh ne publik asgja e jo ma deklerata dashnie qe ke ba ti tash sa kohe te pershendes. Relakss naq.
 

Ledia

❤E❤👩‍👦‍👦❤E❤
Tu ec me biçiklet, po m’del nji plak para pa prit sa s’me la as koh me frenu... e hasa pak me rrot edhe u rrxu.
I shkoj vrap me e kap me e çu...
-A u vrave maj nan?
-Jo mar bir s’jam vra hiç, po ishte faji jem se nuk e pash rrugen se ti ishe n’rregull.... meqe mu dha rasti mor bir, ka nji shoqe e jemja nji mbes si drita gja ma e bukur, puntore te zoti... eshe shkollen asht tu e kry...edhe ti alamet djalit keke si pllum... a t’ia hedh naj fjal?
-Ti ço iher maj nan bjere doren... a je vra kund?
-Po ti sjam vra mor po mendoje iher njat gja ça te thash...
i kuj je ti ku rrin??

Plakat edhe me ken tu dek kan hall me ba naj shkusi. @Marakli^Krapit 🤣
 

Empire

Antarë i Respektuar
Ke te dyja komt , sepse kishin ulje cmimi atltet qe ishin nje nr me i vogel se ai qe vesh un
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Tu ec me biçiklet, po m’del nji plak para pa prit sa s’me la as koh me frenu... e hasa pak me rrot edhe u rrxu.
I shkoj vrap me e kap me e çu...
-A u vrave maj nan?
-Jo mar bir s’jam vra hiç, po ishte faji jem se nuk e pash rrugen se ti ishe n’rregull.... meqe mu dha rasti mor bir, ka nji shoqe e jemja nji mbes si drita gja ma e bukur, puntore te zoti... eshe shkollen asht tu e kry...edhe ti alamet djalit keke si pllum... a t’ia hedh naj fjal?
-Ti ço iher maj nan bjere doren... a je vra kund?
-Po ti sjam vra mor po mendoje iher njat gja ça te thash...
i kuj je ti ku rrin??

Plakat edhe me ken tu dek kan hall me ba naj shkusi. @Marakli^Krapit 🤣
Si sje Ken ti ajo nfjal tkisha marr un 😂😂😂😂
 
Private conversations
Help Users
    Top