• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Nje pershendetje speciale per @Marakli^Krapit dhe @Petrit101
Ky eshte nje nga kengetaret me te mire qe mund te kete Shqiperia!
Fatkeqsisht, ky nuk eshte i promovuar aspak nga RTSH apo mediat muzikore shqiptare!
Kengetar shuuuuume i talentuar, njohes shume i mire i kenges tradicionale shkodrane, nje pasuri e vertete per Shkodren dhe muziken qytetare shkodrane!
Respekt te pakufijshem per kte talent!

 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
@Ledia hajde hapu bethsh 😂😂
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Qa ke maj hasije sban robi me ta ba nji pytje serioze 😂😂😂
 

Ledia

❤E❤👩‍👦‍👦❤E❤
@Marakli^Krapit ooo quk ku je qe mos te paça 😜😜😜😜
Nga Fatmir Bashli 😁

Kur pat ra termet n’Shkoder ne 1979, erdhen prej tan rretheve me u solidarizu me ne . Edhe Skender Sallaku takohet me Tefen e i thot,, - Tefo erdhme dhe ne estrada e tirones me dhon shfaqje per tju hek i çik at’ merzin qe ju ka kaplu per kyt fatkeqsin qe ju ndodhi,, - Per dy fatkeqsit qe na kan ndodh thuj ,,, - Po nji mo Tef pse dy !! - Po nji a asht termeti ??- Po pra !!- Edhe e dyta e ma e randa asht qe keni ardh ju tiransi me na ba me qesh ne shkodranve,
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ku je thpirti ke hup krejt ke fillu me ba interesanten edhe moshen e ke bravo😋 😘
Kto jan barcaleta tash 50 vjet i din tan Shkodra 😂😂😂 i ka ra per hise Fatmirit me i tregu 😁 si ka punt mir me bjondet Fatmiri ae ke marr vesht 😂😂
 
Private conversations
Help Users
    Top