• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Shkodrane


Qe mos te thone gje Didi se erdhem bosh lol
Keto i sollem une e Didi :p
Po si po si ketu sjellni dhe pije e atje te sofra e kosoves vini me duar bosh turp te ju vi:sherrxhi:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Ktu ka bukurosha :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Sofra Shkodrane

Hahaha Quku mas e mashtro vajzen kot , kush jane bukuroshat :p

p.s Mirmrama
Mir se je ti nga shkodra moj xhan se i jep embelsi ,se te jet per cuna ooooooooooo tarzan:funny::funny:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pe: Sofra Shkodrane

Hahaha Quku mas e mashtro vajzen kot , kush jane bukuroshat :p

p.s Mirmrama
He maj se te simpatikt hy si kategori :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Shkodrane

A shyqyre qe eshte shkodrannia keteja, po ulem une e po ha lol
Orke me paska tradhetuar me duke s'po duket me.


O quk ti ca do na japesh per te ngren? apo per te pire? zgjidhe:p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

A shyqyre qe eshte shkodrannia keteja, po ulem une e po ha lol
Orke me paska tradhetuar me duke s'po duket me.


O quk ti ca do na japesh per te ngren? apo per te pire? zgjidhe:p
NUk hahet n'kyt or ,une po pij caj te ftoht po deshet bujrum :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Shkodrane

Me caj do me genjesh? lol se spo ta kthej doren se na ngel pa martuar :p

Ndonje dolce ka? :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Me caj do me genjesh? lol se spo ta kthej doren se na ngel pa martuar :p

Ndonje dolce ka? :D
I amel jam vet une :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

E mire se ti duash po iku....
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Sofra Shkodrane

Ka naj njal shkodret ktejna mar
 

Quku

Marakli Krapit

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pe: Sofra Shkodrane

Hahah se te lezecem jeni,Didi kujdes....ketu ka Shkodran :p
lol maj ka shkodran qe ste japin per te ngren ketu, :p

Ai Call nga eshte se sa here vin na sjelle ndonje gje lol
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

ju duhet t'me lexoni
jo pse naten shkruaj ndonje poezi
por sepse jam autori i vetem
i heshtjes se saj.

Kam uri, per me e dashte,
ashtu pa dashje, perseri
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

e meqe ra fjala , leni shkusinat e fjalet boshe po lexoni poezi e flisni si njerez me kulutur... e nese sdini me ba humor , vec lexoni prej tjerve qe me e kuptu ku asht humori e me msu...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

e meqe ra fjala , leni shkusinat e fjalet boshe po lexoni poezi e flisni si njerez me kulutur... e nese sdini me ba humor , vec lexoni prej tjerve qe me e kuptu ku asht humori e me msu...
S'vin te Oda Bejtave mu rahatu :p
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

merri quku andej se ktu e banen pacamur me zhigla krejt
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Qa ke mar ti kerkon gjithkush rriskun e vet hahahahahhahaha
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

po ca me kerku itu ma burr , vec ti e call jeni... apo jeni ba x4
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

po ca me kerku itu ma burr , vec ti e call jeni... apo jeni ba x4
Pse a te dukem pak une ahahahahahah

Pse ku je sje ktu a :D
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

ja ma se jam i ri me qesin doret kto ;)
manej ty ste del 1 he burr se je alametit :p
 

Quku

Marakli Krapit

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Sofra Shkodrane

qukooo qa je tu bo si eshte sofra shkodraneeeee
 

Quku

Marakli Krapit

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Po ta beja me dore e ngaqe she larg..sme degjoje :p
Mos ma ban ma me dore se lash nam tut thirr habiten dhe kojshit ;)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top