• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Shkodrane

Mos harroni jam dhe une bashke me Orken, :D

me duke se po flen gjume keta mi:p

AAA Sun ska vacations na sille te hammmm! lol
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Sofra Shkodrane

Mos harroni jam dhe une bashke me Orken, :D

me duke se po flen gjume keta mi:p

AAA Sun ska vacations na sille te hammmm! lol
Epo ke pare ti mi Didi u veme mysafir keta hic ncncnnc
Sunlight mos me turpero mua tani ke Didi hec shpejtlol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Shkodrane

Ehe kot qenka oj Orke, po iki fare une jasht me mire.:D

Hajt mos beni shume zhurme ketej:p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Shkodrane

A shyqyre qe eshte shkodrannia keteja, po ulem une e po ha lol
Orke me paska tradhetuar me duke s'po duket me.


O quk ti ca do na japesh per te ngren? apo per te pire? zgjidhe:p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

A shyqyre qe eshte shkodrannia keteja, po ulem une e po ha lol
Orke me paska tradhetuar me duke s'po duket me.


O quk ti ca do na japesh per te ngren? apo per te pire? zgjidhe:p
NUk hahet n'kyt or ,une po pij caj te ftoht po deshet bujrum :D
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Shkodrane

Me caj do me genjesh? lol se spo ta kthej doren se na ngel pa martuar :p

Ndonje dolce ka? :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top