• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Status
E mbyllur për postime të tjera.

WISHMASTER

Moon_Boy
Vendndodhja
Midis Shkodres
Titulli: Sofra Shkodrane

ju duhet t'me lexoni
jo pse naten shkruaj ndonje poezi
por sepse jam autori i vetem
i heshtjes se saj.

Kam uri, per me e dashte,
ashtu pa dashje, perseri
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Vendndodhja
Midis Shkodres
Titulli: Sofra Shkodrane

e meqe ra fjala , leni shkusinat e fjalet boshe po lexoni poezi e flisni si njerez me kulutur... e nese sdini me ba humor , vec lexoni prej tjerve qe me e kuptu ku asht humori e me msu...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

e meqe ra fjala , leni shkusinat e fjalet boshe po lexoni poezi e flisni si njerez me kulutur... e nese sdini me ba humor , vec lexoni prej tjerve qe me e kuptu ku asht humori e me msu...
S'vin te Oda Bejtave mu rahatu :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top