• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Tironce

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gjermoni

Antar Internacional
Tung sofra o toso cere red bulli thu ti plako un vetem rakija me bon derman
Ca bohet knej o tirona ?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Pershendetje gjarpni cere bohet mi lal ?
Si sme prezantove noi shoqe mi sdole gjo ene ti ke ty i kisha ne syt une :D
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Hic mire me lal, ja thashe te hy nje here ketu per te pare cbehet ti si po e kalon cbere ndonje gje?

Mos ke mare gjo vesh se jam gjendje civile une :p
 

Gjermoni

Antar Internacional
Ska Postim mos ironizosh ja prandaj i kam qef tironset se jon pak ironike dhe shum menefregiste . Neise po dole knej ka Orange knej mke lalin merre noi shoqe e ta pim noi dicka cfare te deshironi :)
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
kan dale gjonat sheshit knej ka lezet.

po dal une cialo e kalofsh mire.

takohemi se shpejti ne f.v
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Po nga papunsia e kane me lal cfare te bejen ehe ato te shkretet i qajne femijet te shpia.

ciao e kalofsh mire pare e shnet gjithashtu.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Hajde moj Elushe si zonje shtepije qe je :gjujpeshk::gjujpeshk: sna nxore ndonje gote :puthdore::puthdore:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mire se ju gjeta :ciaoo::ciaoo:cfare na ka pergaditur tirona :kercejme:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ti cingerrojme e te kendojme :kercim::kercim:Tirona ne zemrat tona...... :kercim::kercim:
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Mroma sofra ka noj got me pi ktu se kom ngel vec tek sofra erit zajes:D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Normal se spaska asni me sherby ktu :p

Te pakten ta shkrujt eshte me vet sherbim:p :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos me beni shume hyzmet se jam i cik babagjan e u ngelem ne dere :gjujpeshk:
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Adrenalina te pengon diora e atij qe i thua hiqe:p :D

Mire se te gjeta iher;)
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Jam ne sherbim te juaj moj me llap jashta spo e kupton:D:D

Atehere po dua tju tregoj si me cep qe jam profesionist ne ate fush:p :D

Si ja kalove ti iher:D

P.s Te rri si ne shtepin time apo jo?medukesh si e njofme ti mu mi:D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Po ku ta ve moj te shkreten ku ta ve :eek:hh::eek:hh::dance: e vura ne bel me thane ja ky si lavderohet :) e vura ke koka me thane ja si kruan morrat :gjujpeshk: ngrita te dyat larte thane qenka dorezuar plaku :gjujpeshk: ne hall me te jam :lexim:po meq jeni pleksur po e hjek :gjujpeshk: veq po shkoj ta laj pak qe tu flase per dore :ciaoo:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top