• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Tironce

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

gjithashtu flm per biseden, je shume i kendshem :)

si te shkoi perseritja mbreme more djale?? Pershendetje
lere se bera i gabim kto msimet duhet ti kalosh me vemendje se po ja fute shpejte shpejt ske gje ne terezi do te iki dicka nga mendja me fal yllo por tani pash qe ke shkruajtur sdo kem qene ne pc a ku di una :(

Mirmroma sofra , si po jakaloni ju ?
Kush makapa ate kukllen time Adrenalinen se kom dy ore pa e pa :zemer: time :dhurate::puc:puc
Pershendetje te gjidhve pa prejashtim
adrenalina rrotull eshte se kam pare sot klm lali o puthe pak nga ana ime kur ta shofesh
 

alidemsi

Banned
Titulli: Sofra Tironce

ANGEL_DEVIL ktu ishe ti plako se nuk te pash fare.
ç'kena nga ty si pojakalon ?
Gjermonin ate millaxhiun makepa hahahahahaha
klm
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

ANGEL_DEVIL ktu ishe ti plako se nuk te pash fare.
ç'kena nga ty si pojakalon ?
Gjermonin ate millaxhiun makepa hahahahahaha
klm
ktu jam lali ktu jo re se kam pa mduket ka fillu me shiringe haha ka fillu tu vjedh kasetafona nga zogu zi :gallate:
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

lere se bera i gabim kto msimet duhet ti kalosh me vemendje se po ja fute shpejte shpejt ske gje ne terezi do te iki dicka nga mendja me fal yllo por tani pash qe ke shkruajtur sdo kem qene ne pc a ku di una :(


adrenalina rrotull eshte se kam pare sot klm lali o puthe pak nga ana ime kur ta shofesh
ska gje me lal mos e vit mendjejn.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Tironce

sofer dalleveresh qenka ba hajt njehere pini nga nje ketu

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

mire flm po ju?
mire lali icik i turbullum kohet e fundit 100 pune spo i rri dot pas gjera ve pffff ja dhe postimet i shikoj me vonese :( mezi po pres gushtin te relaksohem pak e ti fus ca teke bar
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

oj dete o fiksimi jetes time ku je se mka mar malli puc fort dhe flm per ate dhuraten qe me solle ke facebook
 

alidemsi

Banned
Titulli: Sofra Tironce

Pershendetje sofra çar bohet knej nga lagja jon ?
Gjermoni me duket se ka shku per :gjujpeshk: se spo duket mo.hahahaaha klm te gjith ciao.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Tironce

Rrofsh lal, un kam kohe s'ka dal mo anej nga sofra jote :fantazem
edhe vete nuk kame dale nuk ishte ngrohte prandaj bore e madhe andej:p:p e zonja shtepisa ka ngri fare
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

o fiksimiiiiiiii jetes teme, ku te ka detja tyyyyyyyy :xhan:

edhe ti rrofsh per ate zemren yllo :puc
o rrusho un jam tull fare ja duke u mare me pergatitje per te premten e kemi renshem fare 1 super griliate te pa pame me peshk kete here dhe vere do behemi tap gjith shoqnia haha se kemi 2 dite te tjera me mare veten hah akis rrushi :shoke::shoke::shoke:
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

mire lali icik i turbullum kohet e fundit 100 pune spo i rri dot pas gjera ve pffff ja dhe postimet i shikoj me vonese :( mezi po pres gushtin te relaksohem pak e ti fus ca teke bar

sa shume kerkoke nga jeta me lal :) :byca::byca:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
mamroma zoti shpis po bejeni pra 1 parti te vijne ropt
 

alidemsi

Banned
Po ku morin vesh kto nga parti mer plak , kto jon vetem per shitje damotesh se mesa shof un ktu Tironc a/e nuk ka .
Si pojakalon ti ? se me gjermonin flas gati per dit.
Pershendetje
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
un mire fare e vura re ate dite qe me bet ftese vallain rrumpall e bete mn ej ktu eshte plot me tironc por se me se meren kur jan ne linje zoti e mer vesh si sdoli 1 mer qe eshte per qef gjith kta rob serioza mer dak as birre spijne he mee preve bileten shiko se do takohemi ne tr ok:) ta pim i teke te heqim streset
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mroma sofra dallaveres ene e pijes nuk hoqet dor na pija ju mer gazepa pupupu cere paskeni qen ufo fare
Respekte cuna edhe hapni syt
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
haha ka len gjermoni pijen un do vras veten qafsha 7 kalamojt kopila qe kam neper europe
 

Gjermoni

Antar Internacional
e kom lon mer daj cere me duhet o sport qe spo e perballoja dot mo lale si na leket ene na shneti teshti jom ok ha pi rri edhe etj etj
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
e kom lon mer daj cere me duhet o sport qe spo e perballoja dot mo lale si na leket ene na shneti teshti jom ok ha pi rri edhe etj etj
mire e eke bere se sben mire dhe un e kam rradhu pse nga shneti ca ke pas ti i her !!!!!! megjithsa ma thuj ne msn kur te futem ika plako o erald klm dhe mire u takofshim ne gusht :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top