• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema Sofra Labe :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmbrma sofa vlonjate mir se ju gjeti vet komplimenti :D :D kalofshit sa me mir ne sofern ton :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Jo moj jo jan kshu pije freskuse sjan per ty ber tap :p :p :p :p

Komplimentat i bej vet une sja lej mangut vetes kte gje :p :p :p :p :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Kam frike qe ne momentin qe do behesh tap ose do plakesh, do harrosh ti besh me komplimente vetes...e cdo ndodhi me boten pastaj...LOL me siguri do filloj te rotullohet ne sensin e kundert:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Deri sa te plakem une shofim e bejem :p :p :p :p atere sme duhen me komplimentat ose do i mbaj shnim ne ditar te gjitha komplimentat dhe do i lexoj kur te plake qe ti reikujtoj :p :p :p dhe te them sa i mir kam qen ne ate koh eh u plaka tani por prap bukuria me ka mbet :p :p :p :p :p ahhahahaahhaa LOL LOL

URDHRO DHE NJE KOKTEJ TJETER :d

 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Deri sa te plakem une shofim e bejem :p :p :p :p atere sme duhen me komplimentat ose do i mbaj shnim ne ditar te gjitha komplimentat dhe do i lexoj kur te plake qe ti reikujtoj :p :p :p dhe te them sa i mir kam qen ne ate koh eh u plaka tani por prap bukuria me ka mbet :p :p :p :p :p ahhahahaahhaa LOL LOL

URDHRO DHE NJE KOKTEJ TJETER :d

Po mire plaku ti njehere dhe flasim pastaj nqs do ngelesh a jo i bukur LOL mos u komplimento para kohe:p

Ps: sduam koktej, duam detin... dhe yje:)

Mbrema shaqe.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra VlonjateJa dhe deti per ty yjet le te ti sjell evi :p :p :p

Mbrma evi :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema rendex
ti hajde manushaqe po te jap me shume se qielli dhe yjet :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

ola plazhi :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrma mami sexi ja ta sjell dhe nje shazllon per ty te me rrish shtrir :p :p :p :p
E ke me cader me te gjitha gati :p :p
oho sa mire te shkoi mendja :).....te shtrij pak keto kocka se jemi lodh rrugve sot mbasdite....ohho te marrim pak rreze :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjateoho sa mire te shkoi mendja :).....te shtrij pak keto kocka se jemi lodh rrugve sot mbasdite....ohho te marrim pak rreze :D
A te vij une te te bej dhe pak masazh qe te kenaqesh ku ka me mir sesa nje masazh buz plashit :p :p :p :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

fjale she shkronja lexoj dhe degjoj perdite MANUSHAQE ,me duhen VEPRA
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Pse je gjysmak? LOL kerkova detin me yje...:p
Nuk pranoj me pak:(

Po mbledh valixhen, pas 1 ore kam avjonin LOL behu gati:p


Mbrema bella:) si e kemi labushen e vogel?

Ja dhe ylli jot ja dhe deti :p :p :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

A te vij une te te bej dhe pak masazh qe te kenaqesh ku ka me mir sesa nje masazh buz plashit :p :p :p :p
hahaha........ti ma shtrove shezllonin tani bej tutje se me ze djellin :p.....ik bej nje banjo ne det me mire se un do nxihem :p

Pse je gjysmak? LOL kerkova detin me yje...:p
Nuk pranoj me pak:(

Po mbledh valixhen, pas 1 ore kam avjonin LOL behu gati:p


Mbrema bella:) si e kemi labushen e vogel?
Mirmbrema labe.....po fle labja ime e vogel :kiss
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

fjale she shkronja lexoj dhe degjoj perdite MANUSHAQE ,me duhen VEPRA
Eh veprat... do vine dhe veprat...e vepra te medha, jo keshtu do sido:p

Ja dhe ylli jot ja dhe deti :p :p :p
Po nuk kerkova nje yll deti, por det me yje:p dmthn si eshte deti tani ( naten ) dhe qellin me yje...
Obobobobo, ca jeni ju meshkujt, ju duhet skeme per te kuptuar nje gje te thjesht LOLLOL ( shyqyr qe na keni ne femrat:p se sdi ca do benit pa ne...:p)

Mos e prek ne seder tani LOL :p
Po vertet, si e kuptove?LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjatehahaha........ti ma shtrove shezllonin tani bej tutje se me ze djellin :p.....ik bej nje banjo ne det me mire se un do nxihem :pMirmbrema labe.....po fle labja ime e vogel :kiss
Po mir para se te futem ne det une mos ke nevoj te luhesh me krem nga shpina dhe mbas :p :p :p :p shif nje her pastaj me thuaj LOL LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Eh veprat... do vine dhe veprat...e vepra te medha, jo keshtu do sido:p


Po nuk kerkova nje yll deti, por det me yje:p dmthn si eshte deti tani ( naten ) dhe qellin me yje...
Obobobobo, ca jeni ju meshkujt, ju duhet skeme per te kuptuar nje gje te thjesht LOLLOL ( shyqyr qe na keni ne femrat:p se sdi ca do benit pa ne...:p)

Po vertet, si e kuptove?LOL
E kupton vetkomplimenti :p LOL LOL LOL


Mnedoj se e permbusha kerkesen tende :p :p :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Po mir para se te futem ne det une mos ke nevoj te luhesh me krem nga shpina dhe mbas :p :p :p :p shif nje her pastaj me thuaj LOL LOL LOL
Nuk lyhem me krem se do marr rreze dielli integrale ahaahah te nxihem uniform :p LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top