• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

GLOOM he pra,e mbushe vasken apo do e lajme me llastik LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Evi,per kembesh ti se te vjen dora me shume...Kjo nxjerr shkelma une sja dal:(

---------- Post added at 13:06 ---------- Previous post was at 13:06 ----------

embelsire rri urte ti..:p
ndersa GLOOM se ka mendjen ktej,do jete duke u lare per vete LOL
Noooo,jam dembele:D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Njerez mendje ''lig'',as kafe ste leni te beni imagjino gje tjeter...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Jo moj,agjeroj vec kur fle...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

IMG_2102a_6475_thmb4.jpg..............Mirmbrema sofra , nuk erdha me duar bosh un sonte:D ju solla bakllava
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Shiko fotografinë 11887..............Mirmbrema sofra , nuk erdha me duar bosh un sonte:D ju solla bakllava

Ueeeeeeeeeeeeeeee Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeee do kthej kompjuterin permbys sonde qe afre ka marr ushqimin me vete LOL LOL LOL Apo e more vesh qe ishte mbyll guzhina e hahahahahahahha LOL LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

'shee shee'
rrofsh arfe,rendex mos u be egoist,lere dhe per lagjen
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

pse aqe kornace me kujtoje ti mua ! nuk jam nga gjirokastra un jo LOLLOLesht e me arra madje bakllava;);)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mberma Gloom mir se na erdhe ne sofer hec afrohu e ha nje ngaser bakllava se e ka sjell afre sonte :D :D

Evi ku i ke pijet ore se u mbytem me bakllavan :p :p :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Ca pijesh ore
kush kerkoi pije
fusni koken ne lavaman LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema....

Ja pershdnetje GLOOM te pershdnes me nje keng vlonjate per qefj :D

Vajz moj ku e ke shtpin ta shtroj rrugen me qilim...........:D

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Reni pse si mendove ti :mace:
ja edhe nga nje cocktail :)
Se vej ne dyshim jo :D :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Sofra Vlonjate

ERDHI Lule shtrydhja zot zot kam then une esht loke me shije kjo :p :p :p

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

Afre cne kaq e mir sonte me neve ti mos ke pas gje ditlindjen sot :p :p LOL LOL LOL

o oo si ben ky sikur solla kinder surprizepost-12-1196381244.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

hhahahaha po te jet si kjo kinderi mos e sill fare ahahahahahahahahaha
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

e shof e shof flam per dhuraten po se dua jo :p :p :p LOL LOL LOL LOL
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Sofra Vlonjate

:pijanec:Naten e mir RenDez,, po me mbet merak qe se spaske koh te pim dicka bashk per qef te shpirtit

---------- Post added at 01:30 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

te gjith ne gjum sonte,,,qe e kisha ne plan te beja nje party

---------- Post added at 03:19 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

:qaj::qaj::qaj::qaj:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miremengjes....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top