• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Зngjεll;158533 said:
Përshëndetje sofra Vlonjate
3ngjell mire se erdhe ne sofren e Vlores,kete sezon sofra orfron shumllojshmeri gjerash duke filluar qe nga argetimet e ndryshme deri te menut e pasura .
281310642db4cac1e8dyx8.jpg
 
Pershendetje Sweetzzina,mire se erdhe ne shtepin tende.
Keshtu virtualisht vjen shpesh ti,por realisht e ke kohe qe s'vjen ketej.
Eshte bere shume bukur.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Mezi pres te vij realisht....shpresoj te me behet sa me shpjet mbare te arri:)
Kam digjuar qe eshte bere shume bukur, edhe pse une isha e kenaqur dhe me Vloren qe njifja kur ika....
 

Зngjεll

___________
3ngjell mire se erdhe ne sofren e Vlores,kete sezon sofra orfron shumllojshmeri gjerash duke filluar qe nga argetimet e ndryshme deri te menut e pasura .
Shiko fotografinë 3771
Hahahhahah O Ida më dashke të mirën ëëëëëë do të më shëndoshësh moj :p Rrofsh për mikpritjen e ëmbël të përshëndes:)

Përshëndetje Zinna:)
 

Зngjεll

___________
Shumë mirë vetëm kjo koha po më çmend fare një ditë diell e një ditë shi :(.
Ti si ke qënë, si ke kaluar ndonjë të re apo të vjetër :D ?

Ps: O Ida kush e fitoi virgjërinë e Cyberit moj se nuk u mor vesh fare :p
 
Зngjεll;158558 said:
Shumë mirë vetëm kjo koha po më çmend fare një ditë diell e një ditë shi :(.
Ti si ke qënë, si ke kaluar ndonjë të re apo të vjetër :D ?

Ps: O Ida kush e fitoi virgjërinë e Cyberit moj se nuk u mor vesh fare :p
E fitova une moj :D
3ngjell here tjeter do te servir vetem fruta deti se nuk te shendoshin ato.
Zina shume te bukura koleksionet e tua ,fotot vertet reale.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
sa kam ikur un nga fv me thashetheme po mereni ju ncncnc meqe qenkeni te gjitha femra qe po flisni a pranioni shoqrine time po ky besi nga u ka zhduk se spo e shikoj me online si shkoni me plazhin po ju mban koha ?
 
sa kam ikur un nga fv me thashetheme po mereni ju ncncnc meqe qenkeni te gjitha femra qe po flisni a pranioni shoqrine time po ky besi nga u ka zhduk se spo e shikoj me online si shkoni me plazhin po ju mban koha ?
Epo femrat keshtu jane sa behen vetem pa meshkujt fillojne nga thashethemet :D...........Mire se erdhe ne sofer,,,po plazh s'ka sot :( ....kohe shiu.

Besi me duket nga lagjia e Facebook-ut ri,mbeti duke luajtur poker atje :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahaa ska gje me dicka do mereni pastaj fv per thashetheme eshte perndryshe sdo kishte interes pse shi nga ju dhe ktej gjithe javen shi e ka dhene ncncnc sa ta mesoj pokerin besi dhe pastaj do shkoje me ndonje kazino te leje leket spo sillet mire po per kafe te pakten dole sot apo gjithe diten ne shtepi ?
 
Kohe dreke qe me doli mua gjumi s'pihej me kafe :D
Me vone do dal se me sa po shikoj u hap dhe koha.

Andej nga sofra jote e keni filluar plazhin?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
haha kshu esht kur rrin deri vone para pc do flesh deri vone un ne 5 te mengjesit u zjova sot :) pa diskutim qe e kemi filluar por me shpesh shkojme ne pishine sepse e kemi 40 km kurse detin 100 kshu qe i bjen me afer ne plazh shkojme fundjave dhe rrime 2 dite se te shkosh e te vish brenda dites sja vlen ida pacim dhe klm ne darke ika dhe un se do bej 1 dush dhe do dal pak ta pi nga 1 birre se mu ka thare fyti me kete vapen :puthje:
 

Aisha

Anëtar i ri
mire se rrini vlonjate....mezi pres ta shikoj vloren ,mberrij kete jave ....kalofshi mire te gjithe ...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Aisha mire se vjen ne Vlore,te uroj pushime sa me te bukura .
shiko aisha na e futi dhe 1 jave ne al ncncn mos me shtini ziline se nuk eshte mire kshu e du me pi kafe ke 2 plmat ne vlore me ke e di un :) ose me mir do jen 2 ose dhe 3 :)
 
Vlonjat po ju pershendes, meqe hyra ne sofren tuaj....:puc
 
hahaha mire se t'gjej ilda :)...mos kerko gje tjeter se qe te mos bej mungesa, e gatshme jam :D.....
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
vlore qytet i bekuar prite prite sali bene po vjen si malsor i terbuar t shkaterroje memedhen :)


ckemi vlor si shkojne votimet ka plas bomba andej nga ju se ne durres 4 jevgj t vdekur dhe 7 lope te ngordhura
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
vlore qytet i bekuar prite prite sali bene po vjen si malsor i terbuar t shkaterroje memedhen :)


ckemi vlor si shkojne votimet ka plas bomba andej nga ju se ne durres 4 jevgj t vdekur dhe 7 lope te ngordhura
si guxhon te shash sali beun....vlora me ne fund u vesh me fustan blu...fustani lirise (jo ai fustani lirise se sales :D), me fustani europian..

ti do jesh i pari qe ste fusim ne shqiperi:espuls:

........

mundesisht tani nga nje corona te ftohte, tani :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Te ka paguar BerryBerry te vish te besh propagande ne sofren vlonjate?
LOLLOLLOL

Une asnje problem skam....


FESTO NDRYSHIMIN E ASGJEJE :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Te ka paguar BerryBerry te vish te besh propagande ne sofren vlonjate?
LOLLOLLOL

Une asnje problem skam....


FESTO NDRYSHIMIN E ASGJEJE :p
ne dhe partia jone jemi ata qe do sjellin ndryshimin...ti do jesh e dyta qe sdo te lejojme me ne vend...:espuls:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Mua skeni si te me ndaloni hyrjen ....me vjen shume keq.... por une jam ndryshimi i SHQIPERISE...

ZZINA presidente...= NDRYSHIM TOTAL I SHQIPERISE!:dong::dong:

mos ki inat....se hyrjen e ke te lire ne Vlore....
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Mua skeni si te me ndaloni hyrjen ....me vjen shume keq.... por une jam ndryshimi i SHQIPERISE...

ZZINA presidente...= NDRYSHIM TOTAL I SHQIPERISE!:dong::dong:

mos ki inat....se hyrjen e ke te lire ne Vlore....
vlora eshte e jona...vlora eshte blu....ti duhet te na kerkosh leje neve...

mjaft tani se do te padis me kete panik qe hape ne popull...emisare e opozites....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top