• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Pershendetje sofra Vlonjate :) Me qe po hy per here te pare nje big :kiss per te gjithe vlonjatet :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
mirese erdhe deliza...
dhe ti ilda...se spara ri ne shtpi:)
tju qeras me gje?
 
mirese erdhe deliza...
dhe ti ilda...se spara ri ne shtpi:)
tju qeras me gje?
mire se te gjeta sweetzzina :) mus ske nevoje te me qerasesh se me mjafton shoqeria e sofres :D Jeni shume mikprites qe te gjithe ketu :kiss
 

albgrl

GIRLICIOUS
o labe, kam ardh te te kthej viziten. :p
hadje tani, me bej nje kafe se s'kam pi sot fare...as per mengjes jo!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hi vlora si po ja kaloni ??i bukur plazhi sot u kenaqa dhe neser aty me keni
 
  • Like
Reactions: WxP

albstudent

FORCAT RENEA
prsh te gjith si ja kaloni ?? u knaqet nai cik ne vlor ?? un shum mir doja te rrija dh njee muaj :) mos harroni javes qe vjen SUMMER DEPO ben mbylljen dh do behet mega party ok :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
prsh te gjith si ja kaloni ?? u knaqet nai cik ne vlor ?? un shum mir doja te rrija dh njee muaj :) mos harroni javes qe vjen SUMMER DEPO ben mbylljen dh do behet mega party ok :)
o shoku nuk e beri te shtunen mbylljen?:dj::dj::dj:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
i kam vene flaken...te shtunen me andyn rrezik do me kete marr dhe kamera...flaken pervelim fare :bum:bum:bum:bum:bum:bum

:qaj::qaj::qaj::qaj::qaj::qaj::qaj::kallash:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
epo mire epo mire....je bere tap dhe ti...po ndjek nga nje diet me vere LOL LOL LOL
 
pershendetje sofra ime,kam ber njecik mungesa ketu por justifikohem..

per ata vlonjat dhe jo vlonjat qe nuk kan pat mundesin te shkojn te summer depo kte vit,ja nje video! ka dal pak erresir por bukur eshte.

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=v18__zHOfpA]YouTube - sumer depo vlore 2008[/ame]
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
pershendetje sofra ime,kam ber njecik mungesa ketu por justifikohem..

per ata vlonjat dhe jo vlonjat qe nuk kan pat mundesin te shkojn te summer depo kte vit,ja nje video! ka dal pak erresir por bukur eshte.

YouTube - sumer depo vlore 2008
Hajde Paloma aty ...mungon vetem Besi...YOU MOVEEEEEEE LOL LOL LOL LOL LOL

o Ida po ti rrike andej nga ana ku shkoja shpesh te shkallet :D...

Ps une kisha te prenotuar Tavolinen afer Consolles ose diten te banaku nga ana e djathte e Consolles tek shkallet :D
 

Lolita25

So EmoTionaL
Pershendetje sofra..

O Hard llafazani leri radh edhe te tjereve te flasin,vetem zeri yt nigjohet ktej :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pershendetje sofra..

O Hard llafazani leri radh edhe te tjereve te flasin,vetem zeri yt nigjohet ktej :p
do rekuperoje kohen e humbur :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top