• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

O Angel sofren vlonjate mos e bej pijanece...te lutem shume!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

O Angel sofren vlonjate mos e bej pijanece...te lutem shume!
Sta bej pijanece moj jo rri e qete ,se kam sofren e qefit me bo qef LOL .Po ju vlonjatet maheni per shoqeri po ju qe jeni ne forum nga keni ngja mer pervec besit qe o 1 sh ju tjeter u ndryshket tu pi uj :p:p:p.
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Sofra Vlonjate

kohe e keqe ne vl sot...fryn ere e madhe dhe bie shi.....uuffffffaaaa
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

UNE U NDRYSHKEM ME UJE? SE EVI3 PIJANEC ME JU ESHTE:grusht3:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra Vlonjate

per cfare shkruan me shkronja te medha??? do te na vesh friken???
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

prod_succhi.jpg Mirmengjes sofra ina te qeras me ket o pijanece rrini mer mos ma merzitni inen ,sa shum nxefesh tek alkoli moj ina .
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra Vlonjate

Lere o Ero se qenka ngritur me endrra Ina sot LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

@zzinna pse me mban ne goje kur sjam ne sofer moj...?

Mire mire si per dite e keqe qe eshte ketej po ju qeras me nga nje keshtu:


Ero alkool spihet qe ne mengjes degjoje 1 here shefen
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Lere o Ero se qenka ngritur me endrra Ina sot LOL
Lene se i dhash leng portokalli do i ulen nervat per pak kohe me ate pijen .Tani e kuptova pse sdon alkol ina sepse dhe fjala alkol e ben tap dhe e nxef :p.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Vlonjate

Vlora Vlora bjeri moj te lumt te doraaaa!Ku jan vlonjatet mo ketuu kan humbur me duke se do therras pak Njerz te humbur si thonii?!!!
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Po ketu jemi moj ......s'kemi humbur ........madje ne jemi me ne dukje se kurr :p ............ne kemi cel dhe sezonin turistik :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Vlonjate

Ahahahah..te drejt ke hemi dhe ti x mos te then qe kam humbur une thash x vlonajtet..LOLLOLLOL..
Po ste le ti dreq:p..opo ik se sthem me gje..LOL..ihihihi..po ju keni mi skeni cu beni lekveLOL..apo jo?
 
Titulli: Sofra Vlonjate

LOL jemi ne kohe sezoni turistik s'humbasim lehte ,e ti eja beje plazhin ketej jo andej nga Spanja :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOL..po mii ndersa ju keni filluar plazhine ne det edhe une e bej plazhin moj..
POSHT SHIUT!LOLLOL..akoma spo stabilizohet koha ketej..na vdiq..po normale mi
Gjithmon kthehem ne atedhe une se tradhtoj..fjale e ke ti!:p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

ka vend per te gjithe
po ti paske vendosur te kapesh record postimesh sot ne cdo teme!
 

milloshi

Cezma Ferres
Titulli: Sofra Vlonjate

kam studju shum te drejten kushtetuese sepse marija.....pffffff s'kam pi naiher qe te pi sot....
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Vlonjate

merre cadren ,hajde ketej se e perdorim si varke :p
Prit mo se erdhaaaaa!!Ce du cadren une vete ne plazh x te mar ngjyr jo x te ndenjur ne hije..LOLLOL..:p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate


SOFRA VLONJATE JU URON TE GJITHEVE GEZUAR FESTEN E FEMIJEVE(1 QERSHORIT)
SA ME SHUME DHURATA SOT :p :p :p

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate


SOFRA VLONJATE JU URON TE GJITHEVE GEZUAR FESTEN E FEMIJEVE(1 QERSHORIT)
SA ME SHUME DHURATA SOT :p :p :p


Ma ke fut mke dhen dhurate fallco ,cigaret qe me dhurove ishin me pulle ,beje si burrat sille pa pulle paketen
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra Vlonjate

O ero ja se jena pak te zene keto dite....sa te marrim veten plasin birrat :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate


ja e instalova dhe kondiocionerin :D
kujdes se mos ftoheni
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

LOL beso lene mos mi kujto birrat se jam tek e 7 lol ika se po dal lal se me pret i feste se jam vone klm te gjith shifemi ne mengjes :p:p:
Evi ai kondicioneri qeka turk nuk ftoh fare .
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra Vlonjate

edhe une po dal se me pret nje liber i hapur LOL LOL LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

jo jo jo ero eshte tipi fundit sunudyne
ceshte ai llaf na ofendon kondiocion ti
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top