• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

 • Manchester City

  Votat: 1 10.0%
 • Real Madrid

  Votat: 5 50.0%
 • Bayern Munich

  Votat: 0 0.0%
 • Atletico Madrid

  Votat: 4 40.0%

 • Totali i votuesve
  10
 • Poll closed .

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Nuk kishte asgje te dyshimte te goli i Griezmann. Minimum gjys metri ishte prapa tij lojtarit Bajernit.

p.s. sonte bej tifo per Man City. Jo se me pelqejne por per inat te Realit.

Kishte, kishte, nga nje kend dukej qe ishte para mbrojtesve (dhe keshtu i bie te ishte jashte loje e mos te quhej goli).
Gjithsesi derisa te fusin moviola ne fushe do ekzistojn keto lloj dyshimesh.

Per inatin tend do fitoj Reali. :p
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Qyre granimi tuj fol për futboll :p. Besoj që Real Madrid do të jetë fitues i Ligës së Kampionëve.
 

Aver

VIP
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Kishte, kishte, nga nje kend dukej qe ishte para mbrojtesve (dhe keshtu i bie te ishte jashte loje e mos te quhej goli).
Gjithsesi derisa te fusin moviola ne fushe do ekzistojn keto lloj dyshimesh.

Per inatin tend do fitoj Reali. :p
Goli ishte i rregullt dhe presje.


Ndoshta sonte fiton Reali, por per ne finale harro.com qe te fitoj kunder Atleticos :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Qyre granimi tuj fol për futboll :p. Besoj që Real Madrid do të jetë fitues i Ligës së Kampionëve.
Kishe gje me granin ti?! Jo po fol po deshe ee.

Goli ishte i rregullt dhe presje.


Ndoshta sonte fiton Reali, por per ne finale harro.com qe te fitoj kunder Atleticos :p

Never say never (pikepresje) mbaje mend!
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Kishe gje me granin ti?! Jo po fol po deshe ee.
Never say never (pikepresje) mbaje mend!
Me na fal :p Një femër të shikoj futboll, çka nuk sheh e dëgjon sot njerëzimi :p Me cilën skuadër je edhe mos je ndonjë nga ato prezantueset e "Gol pas goli" në supersport :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Waa Didi e vetme kunder tgjithev. E terheq mbrapsht. Go Didi Go! :p
Une celose po, ama xheloze asnjeher :p
 
Top