• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sot mesova që....

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Tsutomu Yamaguchi është i vetmi person i cili mbijetoi dy bombave atomike në Hiroshima dhe Nagasaki . Më 6 gusht 1945 shkon në Hiroshima për punë; bomba e parë atomike ! Ik nga spitali i Hiroshimës dhe shkon në vendlindjen e tij në Nagasaki , më 9 gusht 1945 bomba e dytë ! Ai jetoi 93 vjet dhe vdiq në vitin 2010.
Si thenkim dot jete te gjate por mushkeri forte paska qenen...
 
Top