• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sot...!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
....sot,dita e ftohte,por sec kisha nje ndjesi te mire tek i ftohti ishte aq fisnik dhe i ashper,te jep ndjesine sikur te qarteson,relakson koken dhe mendimet.
 

milva

Anëtar Aktiv
Ftohtesia sado e ftohte te jete te permend nga nje gjume letargjie qe ke kaluar jo pak gjate...fillim pranvere...cel cdo gje!
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot nje dite e cuditshme
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Sot, me duhet te dal perseri!! :))
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot eshte e hene dhe me duket nje dite e cuditshme .....perse valle
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot ate do bej passion gjume shpejt
 

Passion

Banned
....... t'falenderoj. :)


Eliminoj sot se si e ka pare nga laŕt si nje dron :) me syrin e tij Cvajg ,pastaj do zhytem ne tjetrin me 5 faqe ne dite.

Serish faleminderit!
 

Attachments

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot ....eshte e shtune :lekundje:
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Sot nje rreze e zbehte dielli trokiti ne dritare, rreshqiti ne taparele deri sa gjeti hapsiren per te depertuar ne xham e per te arritur ne syte gjysmembyllur nga petacia...
me beri te leviz, te rrotullohem si nje qengj ne hell, te fshihem mes carcfesh si femija ne grembo ....
u ngrita , aroma e kafes me dha energjine qe me nevoitej e vetem ateher, ne ate cast mora hak mbi grillen ... ika ne te dx te dritares terhoqa " litarin" e tendosur e mes ankimeve te saj ne palosje rrotulluese e detyrova te fshihej diku lart.. e pshe se si agimi , dita e re po me buzeqeshte....por erdhi darka e grilla fshehu yjet dhe henen.. kuroren e zbardhur diku ne horizont... une diku mes kubit te brdhe ... nje liber ne komedine... e pritje te nderroj fjalen sot me dje...
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot eshte nje dite e mrekullueshme nje dite qe them mirserdhe :flutura:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Sot i pash ngjyrat tek zbeheshin,vrensirat tek rriteshin,pastaj nje shi i bute neper mendime me zgjoj nje pranvere te vonuar. :))
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Sot jam ulur me tim ate ... kam qeshur degjuar e folur e tani , tani vazhdoj te jemi te dy te ulur e ndihem aq mire te jem nen "mbrojtjen" e tije si dikure ...femije!!!
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot ...si cdo dite ndoshta prisja ndonje ndryhsim po jo asgje si gjithmone e qete ne shkrimet e mija ne heshtjen time ne boten time ...
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot ....me nipat e mbesen do shkrihem e gjitha
 

Passion

Banned
,,,,,, jam i pregatit per pune e vepra te mira. :danse::danse:


Ps
do iki te ujit pemet e sapo mbjella,edhe bashke me to,edhe do ujit e shpirtin tim.:flutur1::flutur1:
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot ....nje dite shume shume e bukur :flutura:
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Po iken edhe kjo kembezvarre si simotrat e saj dje dhe pardje...
po behemi me te medhenj!
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot ......si cdo dite flas me ty dhe as une as ti sdime se cfare ndodh ate qe dime eshte qe jemi ...une e ti
 
Top