• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sot...!

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot ......dicka e re
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot është e marte 18 shkurt
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot te dua me shume se dje
 

MrCool

Lost
Prandaj hoqa Netflixin une, se me linte dhe pa pune dhe pa gjume..
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot .......do kalojne
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot një arome pranvere
Dite e bukur me diell
Po mendoj nga dreka sot te iki ne shengjin
Gjynah qe ske celesat te shkosh te ajrosesh pak shtepine time 🤭🤭
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sa mire do ishte se do rrija deri neser nade 🤗
Do kenaqeshe ..kete kohe shengjini bosh deti sa po me Thane është I bukur .....dhe do shikoje e Pak shtepine time 🤭🤭
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Jp jo ket jo
Sja kam besen atij
Sw me ka thene vec mos te zensha
🤔🤔🤔

Rri moj urte se I ka fjale ai ...prizat do rregulloje do e sjell ca lule ty .....do sjell e ca gjera deti nga lokali qe e kam porositur dhe do ikni ....si është Shume I urte shume I sjellshem shume romantik pse ja me friken mikut Tim .....aman o goce 🤔🤔
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Sot po shikoja një film te vjeter shqiptare "ne shtepine tone" dhe është një moment kur denuncon nena humbjen e djalit ne polici.
Polici e ngushellon rri e qete moj shoqe ketu sjemi ne itali qe te rrembejne femijet... hahaha
 
Top