• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sot...!

Sot dita ishte pak e plogesht, vazhdoi ters por darka u mbyll shume mire 😄
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Sot!
Koha e erret dhe me shi sna ben dot per vete:p
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Moti sot me vranësira të crrefullta pritet ulje të temperaturave për dark se di Zoti e daft ma hajr kyt ulje temperaturash s'duhet me fjet vetëm 😁
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot ....prape skam gjume
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot ....Ka hyre e Marta
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Sot nese deshiron kjo larte mund tia jap nje pjese te pageses se nates se sotme 😜
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Sot,si cdo dite me besimin ne Zot lutemi te jemi mire mbi te gjitha dhe te kemi nje dite te qete.
 

Monique

Staf në FV.AL
Sot eshte nje nga ato dite , ku asgje dhe askush sme hyn ne sy :p
kartelen varur ne qafe dhe hapuni se ju rashe mes per mes lol lol
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Sot, qetesi pas termeteve alkoolite ke fundjaves. :D

Tani duhet purifikim thellesor dhe meditim cilesor per rikuperim. :D
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Iku edhe kjo "sot" ... presim "neser"...
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Mu kujtuan disa copeza bisedash te vjetra. Me sakt i lexova. Nuk me pelqeu cpash.
Nje ndjesi jo e mire, qe nuk do bere dhe vetem kur e rishikon permendesh.

Just do it, or don’t?!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Sot per bela mu kujtua shprehja:kur rrihesh duhesh me shume.
Per dreq edhe dallget qe rrahin shkembinjte nuk ndahen kurre.Aq shume te duhen?!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Sot ne Facebookun tim pashe dike qe kishte vendos emoji per dike te larguar nga jeta.
Tragjedia me e madhe nuk eshte kjo,dmth vdekja,por menyra sesi familjaret e percjellin lajmin e te ndjerit duke e publikuar ne rrjete sociale me emoji.
Ah mor njeri,pse efyen dhimbjen kaq shume.Dhimbja nuk emojizohet!
😌
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Sot ne Facebookun tim pashe dike qe kishte vendos emoji per dike te larguar nga jeta.
Tragjedia me e madhe nuk eshte kjo,dmth vdekja,por menyra sesi familjaret e percjellin lajmin e te ndjerit duke e publikuar ne rrjete sociale me emoji.
Ah mor njeri,pse efyen dhimbjen kaq shume.Dhimbja nuk emojizohet!
😌
Me kete ritem Edhe nje grusht dhe do e hedhim nepermjet rrjeteve sociale.
E dhimbshme!
 
 • Like
Reactions: Ivy

Desa

Temet Nosce
Tko rano rani, dvije sreće grabi. Apo si i themi ne:
Ditë e re, nafakë e re. 😊
Të shohim ç'do të sjellë dita.
 
 • Like
Reactions: Ivy

Arfenilla

Themelues i Forumit
Sot. Nje dite veq me shi..ama nje shi i qet dhe melankolik😋
 
Top