• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sot...!

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Sot, qetesi absolute ne absolutizmin qetesiror. :D
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Sot ne Facebookun tim pashe dike qe kishte vendos emoji per dike te larguar nga jeta.
Tragjedia me e madhe nuk është kjo,dmth vdekja,por menyra sesi familjaret e percjellin lajmin e te ndjerit duke e publikuar ne rrjete sociale me emoji.
Ah mor njeri,pse efyen dhimbjen kaq shume.Dhimbja nuk emojizohet!
😌
Po ata qe vendosin foto ne varreza...domethene kulmi fare! ☹
 
  • Mërzi
Reactions: Ivy

Arfenilla

Themelues i Forumit
Sot ne Facebookun tim pashe dike qe kishte vendos emoji per dike te larguar nga jeta.
Tragjedia me e madhe nuk është kjo,dmth vdekja,por menyra sesi familjaret e percjellin lajmin e te ndjerit duke e publikuar ne rrjete sociale me emoji.
Ah mor njeri,pse efyen dhimbjen kaq shume.Dhimbja nuk emojizohet!
😌
Plus nuk din cila emoij është duke qajt e cila duke qesh..
Vendosin kto😂☹zakonisht.
 
  • Mërzi
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Sot,lepirja është i vetmi biznes qe nuk njeh krize dhe nuk ndryshon sipas motit.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
...doli dielli, ndriti qiellin.
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Sot qeka acar dhe një ere e terbuar.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Sot,si cdo dite e kaluar dhe ato qe do te vijne vazhdoj te mendoj se mendimet pozitive terheqin gjera pozitive.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot si pranvere Dita me athine
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sot takova njerin nga miqte e ngushte. Sa me fat qe jam qe kam një mik te atille.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot është data 1
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sot luan real madrid vs atletiko madrid
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot lexova dicka qe nuk e prisja ...por si thone aty ku se pret aty te godet ....por ska gje kalon
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot është e diel e neser e hene ....dhe pune ufffg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sot e xhuma, dita me e mire e javes per mua.
 
Top