• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Statuja e Budës në Mars?!?!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej HorizontitNjë formë e ngjashme me statujën e Budës është parë në Mars, dhe jepet si provë se jeta inteligjente ka ekzistuar atje, sipas “UFO Hunters”. Ata kanë zbuluar formën e çuditshme në Planetin e Kuq dhe mendojnë se nuk duhet kaluar pa u vënë re.

“Kjo foto duhet të jetë e mjaftueshme për të bindur Kombet e Bashkuara se jeta inteligjente ka ekzistuar dikur në Mars, por NASA nuk dëshiron që të dihet e vërteta, pasi do u kërkohet të shpërndajnë informacionin dhe teknologjinë që kanë gjetur”, shkruan Scott Waring.

Nuk është “pamja” e parë e statujës së Budës në Mars. Edhe në të kaluarën janë shpërndarë postime të tilla. Detaje të tjera “të gjetura” së fundmi në Mars përfshijnë një lugë lundruese, një gaforre në hapësirë dhe versionin marcial të Stonehenge.


/ Top Channel
 

Aver

VIP
Titulli: Statuja e Budës në Mars?!?!

Kam pershtypjen qe jane formacione te thjeshta guresh por ata qe jane te interesuar per sensacione.. nga ata gure nxjerrin lloj lloj figurash.
 
Top