• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Surpriza e tifozëve, flamur gjigant kuqezi sot në Francë

MasteR

I'm offline


Shqiptarët në Franc do hapin flamurin gjigand, që do futet në rekordin “Gines”

Nuk ka si të mungojë flamuri Shqiptar në kampionatin Europian, por ky flamur është akoma më i veçant.

Behet fjalë për flamurin më të madhë te hapur ndonjëher në botë, gati 3 herë më i madhë se ai që u hapë ne vitin 2005 në Qemal Stafa në ndeshjen ndajë Ukrainës, ky flamur do të futet dhe në rekordin “Gines”.

Flamuri Gjigand do të hapet në qytetin e Marsej po në ditën që Kombëtarja Shqiptare do përballet me “gjelat” e Francës, 15 qershorë.

Lejen për paraqitjen e tij tifozët tashmë e kanë marrë nga shteti francez, ndërsa të angazhuar në shpalosjen e flamurit do të jenë mbi 500 persona.

Ideja e Rinor Sllovës nga Dibra e madhe, ka gjetur mjaftë perkrahje nga individit të ndryshem si dhe nga tifo grupi shqiptar “Tifozat kuq e zi” që në menyre vullnetare po punojnë në realizimin e projektit.

Permasa e Flamurit do jetë plot 10500m2, 150 metra i gjatë dhe 70 metra i gjërë

Projekti po realizohet me forcat vetanake të pjesëmarrësve dhe për punimin e tij janë shpenzuar afër 15 mijë euro.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Surpriza e tifozëve, flamur gjigant kuqezi sot në Francë

Eh kemi tifozerin m tflakt,por ce do qe futbollistet sdin tna e shperblejn ashtu sic e meritojn tifozet
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Surpriza e tifozëve, flamur gjigant kuqezi sot në Francë

Per keto 45 min po e shperblejne me se miri

#MeTyShqiperi
 
Top