• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Suspend 1 Muaj Ndaj ViSi

cent

...Lontano
Tek Shqiperia Me Userin Romina
===
[12:57] <ViSi> ta caj piten fol mir
[12:57] * cent sets mode: +b ViSi!*@*
[12:57] * cent sets mode: -v ViSi
=============================
Hyri Tek Ndihme

[12:58] -ViSi- sillu mir tkeqen babi ;)
[12:58] * cent sets mode: +v ViSi
[12:58] <cent> ViSi po?
[12:58] * Joins: NexT (id@host.domain)
[12:58] * Ndihme sets mode: +o NexT
[12:58] <ViSi> Shoku
[12:58] <ViSi> Ca ke?
[12:59] <cent> [12:57] <ViSi> ta caj piten fol mir
[12:59] <cent> fjalorin
[12:59] <cent> ne main
[12:59] <ViSi> o\r ti shok
[12:59] <cent> prit kohen e banit 5minuta
[12:59] <ViSi> mqafsh mu
[12:59] <cent> e fol :)
[12:59] <ViSi> rri sillu mir
[12:59] <ViSi> Okej ?
[12:59] <cent> e pra
[12:59] <cent> kete jam duke te then
[12:59] <cent> SILLU MIRE
[12:59] <ViSi> se k a rin do i hash dynjas o i shkret
--------------------------------------------------
[13:00] <ViSi> un ty do te shkerdhej te 17-tat
[13:00] <ViSi> ;)
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Suspend 1 Muaj Ndaj ViSi

o centezimino mir bere por nga nje ane vet i keni fajet se kur shajn keta aop sop i mbajn me temena keta duhen mesu qe ne mengjes me siell respekt ske cpretendon me ne darke vet e keni fajet mbajini me temena mbajini un vertet e kisha famen per kasap por un te pakten mbaja cik rregull e tani po ashu sa her jam ne chat kujdesem per status main aop sop user por vetem un skam si te nderoj mentalitet ter chatit keshu qe me duhet dhe ndihma e dhomes opers qe te kujdesemi ne fillim per aop e sop pasaj me usert se po ndreqem aop e sop useri pasaj shikon qe ka rregull e do zdo do mesohet dhe ai me u siell si njeri por kur useri shikon qe ai shan e tall lesht si i teket e njeri si thot plac ja ca ndoth si sillet pasaj se thot po me reken i bejn delet acc
 

cent

...Lontano
Titulli: Suspend 1 Muaj Ndaj ViSi

Lirohet Nicku ViSi Nga Suspend List,Pasi Mbushi Denimin...
 
Top