• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend Irc-KiLler

The_AnGeL

WwW.FunGames22.CoM
[22:43] -Shqiperia.Albnetwork.net- *** Global -- from NickServ: Bruno used SUSPEND on Irc-killer
[22:43] -NickServ- Nick Irc-killer is now suspended.


Arsyeja : <@AL3XI> -Global-- Ju lutemi identifikoni nickun tuaj brenda nje minute sepse mund tju behet drop! komanda eshte /msg sherbime identify nicku dhe paswordi faleminderit per mikuptimin!!


Kerkim per te vjedh password me metoden e vjeter....

Vendosa Sqline Nick Global sherbime etj....
 
Top