• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend nicku eltoni milano bisha

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
[15:42] <+ELTONI_MILANO_BISHA> Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208
[15:42] <@SIRIUS> harxhoj 2 mij lek un
[15:42] <+ELTONI_MILANO_BISHA> ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te
[15:42] <+ELTONI_MILANO_BISHA> q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p*******************
[15:42] * Gogoli sets mode: +b *!*@2AB45E04.8F2B08DB.5394480E.IP
[15:42] <+ELTONI_MILANO_BISHA> Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208
* mendii12 hyri tek #shqiperia ==> [javauser@6C28A92C.CA80EA74.8792D33B.IP]
[15:42] <OFfLiNe> SIRIUS Ca ti them
[15:42] <OFfLiNe> ?
[15:42] <@SIRIUS> per i konviktore
[15:42] <+ELTONI_MILANO_BISHA> ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te q**kina rop p******************* Alb38208 ik te
[15:42] <single_girl> ^Stivi^15Vjec^CuN^Alidemi^: mazalla se n a pershendet re me nai tallava :p
[15:42] <cunami> kot fare qeka konvikt cunash kolle e pordhe paska
[15:43] -NickServ- Nick ELTONI_MILANO_BISHA is now suspended.
-e kalova suspend ket koqen
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: suspend nicku eltoni milano bisha

po ky ka pat suspend por me koh e vite cne ja kan liruar nje zot e merr vesh
 
Top