• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Suspend per ASSO

HaRoMsI

<3 WiDe <3
[17:27:20] -Arusha.Albnetwork.net- [Spamfilter] TERRONE!02e15c71@ircip4.mibbit.com matches filter '(^|[^a-z])f[.!iïىî1|/\]+[s‏$]+[e3.!iïىî1|/\]*($|[^a-z])': [PRIVMSG #Shqiperia: 'ACTION Shan JUVENTOS NGA MOTRAT! E FISI'] [Error: message not allowed]

para se te ndodhte kjo e paralajmerova ne privat per te disaten here.

[16:56:41] <HaRoMsI> tkam than mos shaj me ketu
[16:56:49] <POKER> OHU
[16:57:14] <POKER> o
[16:57:19] <POKER> nuk njifemi sot
[16:57:19] <HaRoMsI> ishalla se te shikoj dhe iher dhe te tregoj un
[16:57:23] <HaRoMsI> po tkam len me ketu
[16:57:33] <POKER> <HaRoMsI :p
[16:57:42] <POKER> Ti Sje cun i keq
[16:57:45] <POKER> LOOL
[16:57:49] <POKER> Pse Bo Kshu:p
[16:57:50] <POKER> :d

join part prap duke shajt kushurinat e robve ne main.

2 muaj suspend
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Suspend per ASSO

Lirohet nick i ASSO
 
Top