• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per closed

JULIAN_IT

Antar Aktiv
nga qe kapet me ate andi-tr e fillon e shan ne main me fllode i vura shun se nat per nat mu ngjir zeri duke i then leri sulmet e ky po njelloj duke fut fllode duke sha ate


[16:13:15] -Eklipsi.Albnetwork.net- [Spamfilter] CL0SED!OmE@95.107.160.111 matches filter [PRIVMSG #Shqiperia: 'JULIA`N_IT kom me te q! ca ke p`er`z`emer me von mo shun ke mu g0cen ne goj grun qe ke pas qe te la si r`o`p`sh qe je f`i`S`in by CL`O`S`ED']
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: suspend per closed

Me qe Juliani apo ndonje tjeter e ka hequr un e vendosa serisht :)

[15:50:39] -Shqiperia.Albnetwork.net- *** Global -- from NickServ: HaRoMsI used SUSPEND on Closed


Arsyeja:
`albanian_kajzer edhe andi-tr urt m3r kly$hأ¥ s3jau q.`i rr4c3n t3 2-ve b_y CL`Os`e`D ```` `albanian_kajzer edhe andi-tr urt m3r kly$hأ¥ s3jau q.`i rr4c3n t3 2-ve b_y CL`Os`e`D

Shpresoj mos ta levizi njeri kete suspend!

Kalofshi mire!
 
Top