• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per closed

JULIAN_IT

Antar Aktiv
[17:09:36] <Pobre-djablo-prezent> O i q f i s in atit qe me bo gline ra c en ne () me mu e gjetet me u mor r o p sh a me leni reat :mad::mad: CLK
[17:09:38] <Gang__Starr> bllokoji IP per sot
[17:09:38] <+JaNe> pa ti nuk zen kurr
[17:09:40] <+JaNe> :p
[17:09:42] <Pobre-djablo-prezent> O i q f i s in atit qe me bo gline ra c en ne () me mu e gjetet me u mor r o p sh a me leni reat :mad:: CLK
kete her shau timi po heren tj ke do shaj
po patet mundesi mos ja hiqni me suspendin se ky sa i hiqet suspendi fillon e shan o me fllode o me perseritje ky njeri kete ves ka
 
Top