• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per daja

JULIAN_IT

Antar Aktiv
[03:12:40] * AUDI_Q7 shef JULIAN_IT ckere pse me nerva?
[03:12:48] * JULIAN_IT sets mode: +v AUDI_Q7
[03:12:57] <JULIAN_IT> i kam inat kunjat
[03:12:58] <JULIAN_IT> se pasaj
[03:13:02] <JULIAN_IT> ven e qajn ne forume
[03:13:10] <JULIAN_IT> keshu e ashu
[03:13:10] <Daja> JULIAN_IT:
[03:13:16] <Daja> kush ka qajt nforum mer
[03:13:22] <JULIAN_IT> te foli kush tya
[03:13:25] <Daja> mo mgaterro me veten mu
[03:13:26] * JULIAN_IT ??????.!!
[03:13:28] <JULIAN_IT> te foli kush tya
[03:13:30] * JULIAN_IT ??????.!!
[03:13:36] <+AUDI_Q7> JULIAN_IT po vk sikur si njef chatistet ti kshu e kan kto
[03:13:38] <Daja> a the se sdu me fol me kunja
[03:13:47] * ShKoDRaN_PuRo naten all
[03:13:49] <Daja> JULIAN_IT: ta dish ti bos un kam web tim e skam koh me u mor me te
[03:13:52] <Daja> le mo me bo postime
[03:13:54] <Daja> ne forumin tuj
[03:13:57] <Daja> hajde menje hajde
[03:14:02] <JULIAN_IT> kush te pyeti
2 ShKoDRaN_PuRo U Shkeput Nga Serveri. [Mirupafshim !2]
[03:14:06] <adi> daja
[03:14:06] * JULIAN_IT ??????.!!
[03:14:12] <JULIAN_IT> ore ti je gjall a vdek
[03:14:16] <JULIAN_IT> si intereso njeriu
[03:14:21] <Daja> me pyeti
[03:14:23] <JULIAN_IT> po ky ore
[03:14:24] * JULIAN_IT Eh Medet.!!
[03:14:26] <Daja> JULIAN_IT: me pyeti () satam
[03:14:32] <Daja> me mor ne telefon
[03:14:49] <adi> daja do k julianimir qe shau mua po dhe ter stafi i aop e sop po hankohen nga ky person qe mbas nje far ore i shan
 
Top