• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Suspend per emiljo

JULIAN_IT

Antar Aktiv
TEK SHQIPERIA

[17:26:17] <+EMILJO> BEU_I_VLORES ty tka ik petlla
[17:26:32] <+EMILJO> France
[17:26:36] <+EMILJO> është kafsh ky
[17:26:36] <+EMILJO> :p
[17:26:39] <+EMILJO> debil
4 Alb29783 Hyri Ne Kanalin #Shqiperia [Fajtori@D36EFB02.39332FE0.916E6783.IP]
[17:26:42] <+EMILJO> injorant
[17:26:44] <+EMILJO> budalla
[17:26:45] * BEU_I_VLORES sets mode: +b EMILJO!*@*
[17:26:46] * BEU_I_VLORES sets mode: -v EMILJO


TEK SHERBIMET

4 EMILJO Hyri Ne Kanalin #Sherbimet [WoRLd@chat-D4FFE0FB.access.telenet.be]
[17:30:10] * @BEU_I_VLORES EMILJO Ndihmen e More Kalo Tek Shqiperia Per Chat...!!
[17:30:19] * @BEU_I_VLORES EMILJO  bani u hoq Ndihmen e More Kalo Tek Shqiperia Per Chat ...!!
[17:30:34] * BEU_I_VLORES sets mode: +v EMILJO
[17:30:38] * @BEU_I_VLORES EMILJO Deshiron Ndihme ????
[17:30:43] <+EMILJO> o shoku
[17:30:45] <+EMILJO> pse ve ban
[17:30:48] <+EMILJO> se them une debil
[17:30:50] <+EMILJO> e injorant
[17:30:50] <+EMILJO> ?
[17:30:53] <+EMILJO> apo ke irc ti
[17:30:56] <+EMILJO> do me tregu
[17:30:56] <+EMILJO> ?
[17:30:57] * BEU_I_VLORES sets mode: +b *!*@chat-D4FFE0FB.access.telenet.be
13 EMILJO është Bere Kick Nga BEU_I_VLORES - [12Jashte..S'Je I Mirepritur Ne4 #Sherbimet ..!! 12-=( Kick Nr:41 )=-]PASI I HOQA BAN TEK SHQIPERIA


[17:31:13] <EMILJO> BEU_I_VLORES ropt ku ti kesh ti dhe bani jot pra legen


KETA U BEN BAN E TE SHAJN NGA RROPT I KAN MARR DOREN një ME DY DUKE SHA


një MUAJ SUSPEND
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Pe: Suspend per emiljo

esht e kot te jet kjo tem se ai vete qan prive me prive qe gjasme ai zben gje e un jam ai qe abuzon kot me kot me suspend e adm vin e me keput mua 201 qe gjasme jam un qe i provokoj keta ish staf tjetri tall lesht mest mainit e ne duhet te rrim me fry syt pffffffffffffff
 
Top