• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per emiljo

JULIAN_IT

Antar Aktiv
4 pfff Hyri Ne Kanalin #sherbimet [WoRLd@B3D674F1.A1287495.F2B0CD48.IP]
4 pfff 6Ndryshoi Nick Ne4 EMILJO
[14:16:14] * JULIAN_IT sets mode: +v EMILJO
[14:16:18] * @JULIAN_IT  EMILJO  Deshiron Ndihme ????
[14:16:27] <+EMILJO> ik ti se sme ndihmo dot
[14:16:29] <+EMILJO> po sill naj adm
[14:16:32] <+EMILJO> ose root
[14:16:35] * @JULIAN_IT ??????.!!
[14:16:38] <+EMILJO> nese ka online
[14:16:40] <@JULIAN_IT> ku kujton se je ketu
[14:16:41] <@JULIAN_IT> qe thua
[14:16:44] <+EMILJO> leri ato me mua
[14:16:45] <@JULIAN_IT> ik e sill ketej e andej
[14:16:50] <@JULIAN_IT> ke gje sherbetoret ti
[14:16:51] <@JULIAN_IT> keshu
[14:16:57] <+EMILJO> po
[14:17:12] * Sherbimet sets mode: +b *!*@B3D674F1.A1287495.F2B0CD48.IP
13 EMILJO është Bere Kick Nga Sherbimet - [12 kur te mesosh me u siell hajde prap<EMILJO> te Krefja ropt e gru e fis
[14:18:00] <EMILJO> sme ndihmo dot ti mua
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Kush është |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
4EMILJO është 7WoRLd@B3D674F1.A1287495.F2B0CD48.IP4 * EMILJO
EMILJO is connecting from *@79.106.109.65 79.106.109.65
4EMILJO është Nick I Rregjistruar
4EMILJO është Ne Kanalet: 7#shqiperia
4EMILJO Po Perdor 7Shqiperia.Albnetwork.net
4EMILJO është Ne te Njejten Adrese Me: Nick 7( DENTISTI_ EMILJO ) .
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Fund |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
[14:18:03] <EMILJO> bythqim
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Kush është |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
4Motra_JulJaNO_iT është 7WoRLd@825AFCED.A1287495.F2B0CD48.IP4 * EMILJO
Motra_JulJaNO_iT is connecting from *@79.106.109.50 79.106.109.50
4Motra_JulJaNO_iT është Ne Kanalet: 7#shqiperia
4Motra_JulJaNO_iT Po Perdor 7Nervi.Albnetwork.net
4Motra_JulJaNO_iT është Ne te Njejten Adrese Me: Nick 7( Albi_zhigolo Motra_JulJaNO_iT ) .
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Fund |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

4Motra_JulJaNO_iT Hyri Ne Kanalin #shqiperia [WoRLd@825AFCED.A1287495.F2B0CD48.IP]

[14:19:20] <Motra_JulJaNO_iT> JULIAN_IT
[14:19:21] <Motra_JulJaNO_iT> :d
[14:19:34] <Motra_JulJaNO_iT> KTU JAM MOTER bukur
[14:19:46] <Enea> !kb Motra_JulJaNO_iT
[14:19:47] * Shqiperia sets mode: +b *!*WoRLd@825AFCED.A1287495.F2B0CD48.IP
2 Caplini90 U Shkeput Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
13 Motra_JulJaNO_iT është Bere Kick Nga Shqiperia - [Requested (Enea)]
pasaj jam gjithmon un qe kapem me te pffffff
 
Top