• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per gigi

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Session Start: Sat Sep 15 13:32:53 2012
Session Ident: gigi
<gigi> a ta fus karin ngoj edhe ty
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Kush është |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
4gigi është 7gigi@Chat-C4F44AF1.ip34.fastwebnet.it4 * VIP ne Filma Shqiptare, Muzik Shqip, Humor Shqiptar, Mp3 Shqip Muzik, Horoskopi Dites. Java User!
gigi is connecting from *@93-32-166-88.ip34.fastwebnet.it 93.32.166.88
4gigi është Nick I Rregjistruar
4gigi është Ne Kanalet: 7#Shqiperia @#n_S +#AlbnetWork
4gigi Po Perdor 7Eklipsi.Albnetwork.net
4gigi Momentalisht Ka 72mins 17secs Pa Folur 4
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Fund |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
[13:33:05] <gigi> hahahaha
Session Close: Sat Sep 15 13:33:07 2012

Session Start: Sat Sep 15 13:35:46 2012
Session Ident: reno
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Kush është |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
4reno është 7reno@Chat-C13EDBB2.ip34.fastwebnet.it4 * VIP ne Filma Shqiptare, Muzik Shqip, Humor Shqiptar, Mp3 Shqip Muzik, Horoskopi Dites. Java User!
reno is connecting from *@93-32-183-92.ip34.fastwebnet.it 93.32.183.92
4reno është Ne Kanalet: 7#Shqiperia
4reno Po Perdor 7Shqiperia.Albnetwork.net
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Fund |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
[13:35:51] <reno> he pra mer midhje ropsh
Session Close: Sat Sep 15 13:36:49 2012-
[13:37:56] -Eklipsi.Albnetwork.net- [Spamfilter] dibran!dibran@93-32-128-224.ip33.fastwebnet.it matches filter 'j[^a-z]*[a-z]{0,2}[^a-z]*[a-z]{0,2}[l][^a-z]*[a-z]{0,2}[^a-z]*[a-z]{0,2}[a][^a-z]*[a-z]{0,2}[n][^a-z]*[a-z]{0,2}': [PRIVMSG #Shqiperia: 'JULIAN_IT kam me te Q m0tren ngoj me marr vesht kush je-gigi-:)'] [4Error]
-

tek shqiperia

[13:40:38] <rea> JULlAN_lT vej gline ca te do qefi ,,te thash me marr vesht kush je dot q motren ne goje-gigi-:)
[13:40:40] <rea> ,JULlAN_lT vej gline ca te do qefi ,,te thash me marr vesht kush je dot q motren ne goje-gigi-:)

2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Fund |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
-
4Kush ishte:2 rea 4(2rea@93-32-157-54.ip34.fastwebnet.it4)
4Emri i Vertete:2 VIP ne Filma Shqiptare, Muzik Shqip, Humor Shqiptar, Mp3 Shqip Muzik, Horoskopi Dites. Java User!
4rea Po Perdor 7Shqiperia.Albnetwork.net
4Fundi i Kush ishte /Whowas
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: suspend per gigi

cakmaku ti fole me mua e the qe ja lirove nick se ai te kish premtuar qe nuk do shante me e un te thash ok por ja qe rifilloj prap ky pa pik lidhje

[10:10:29] * @JULIAN_IT  MireMengjesi Te GjitHeVe Buon Giorno a Tutte/Tutti....!!!!


-
[10:11:39] -Eklipsi.Albnetwork.net- [Spamfilter] gigi!gigi@93-32-189-249.ip34.fastwebnet.it matches filter 'j[^a-z]*[a-z]{0,2}[^a-z]*[a-z]{0,2}[l][^a-z]*[a-z]{0,2}[^a-z]*[a-z]{0,2}[a][^a-z]*[a-z]{0,2}[n][^a-z]*[a-z]{0,2}': [PRIVMSG #Shqiperia: '<JULIAN_IT> dil jep nr ne prv se kam me te q i m otren ngoj:)'] [4Error]
-
[10:11:39] -Eklipsi.Albnetwork.net- *** Shun added for *@93.32.189.249 on Sat Sep 22 08:11:47 2012 GMT (from irc.Albnetwork.net to expire at Sat Sep 22 08:11:50 2012 GMT: 4Error)
-

tek shqiperia

[10:11:50] <gigi> o p ede
 
Top