• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per kanalin #milano

JULIAN_IT

Antar Aktiv
10Tani Keni Hyre Ne Kanalin #Milano
* Topic is '2Mire Se vini Ne 4#Milano 12Channel Stafi Ju Uron Qendrin Te Kendshem Nen Shoqerin Tone,5Per Me Shume Na Vizitoni Ne Faqen Tone Zyrtare 7www.programe-al.Net 2Ose 4www.AlbForums.com 2Ju lutemi Respektoni Njeri-Tjetrin,5Jo Kickbane pa Arsye.Faleminderit 4Stafi.!'
[23:18:51] <+JULIAN_IT> [23:17:38] * Set by Rean on Sat Sep 01 14:23:58


klikova tek Albania Chat Shqip, ALBANIAN CHAT, Kosova CHAT, Dashuria Chat, Kosova Love Chat, SHQIP CHAT, Degjo Radio Online,Albania CHAT, Web Cam Chat, Video CHAT, Shqiperia CHAT, Tirana CHAT, Knaqnu AlbaNur, Argetohu SHQIP, Albanian CHAT, AlbanianIrc.Com

e u gjeta ne serv tj

23:18 +++ treni set to mode +iwsx
23:18 *** treni joined #Shqiperia 5ff52678@albforums-CC05E69E.mibbit.com


Mire Se Vini Ne #Shqiperia Ketu Do Te Gjeni Shoqerin E Paster Shqiptare. Chatoni Me Vajza Dhe Djem Nga E Gjith Bota Ane e Mbane. Per te Nderruar Emrin /Nick Emrin-Tuaj. Per cdo Problem Tjeter /Join Ndihme. Na Vizitoni Ne Forumin Tone WwW.AlbForums.Com
Topic set by Administrator on Wed Sep 26 2012 16:22:46 GMT+0200 (ora legale Europa occidentale)
23:18 *** Avokati quit (Mirupafshim!) Aop@Albaniairc.com 
 
Top